«Ковток Йорданії» — досліджуємо інші країни онлайн!

Share

Карантин не завада для міжкультурного обміну! Команда Міжнародної служби ФРІ організувала онлайн-зустріч «Ковток Йорданії», щоб відкрити українцям йорданську культуру. Своїм досвідом поділився Анас — йорданець, який познайомився з фрішниками на проєкті Erasmus+ «Many cultures — One human race» в Україні. У нашому матеріалі розповімо про характер йорданців, унікальні традиції народу, вірування та низку цікавих фактів про країну.

Йорданці — щедрий і доброзичливий народ, вони роблять усе, щоб гості почувалися як удома. Ця риса, зокрема, відрізняє їхній народ від сусідів. Йорданія не посушлива країна, як дехто думає. Тут доволі спекотно, але йорданці мають усі чотири пори року та сніжні зими.

Йорданія також надзвичайно багата на традиції. Наприклад, на весілля йорданці готують традиційну їжу під назвою мансаф, яка складається з рису, м’яса та йогурту. І цієї страви зазвичай готують дуже багато — понад 500 порцій.

Один з поширених стереотипів щодо йорданців — нібито вони купують жінок за верблюдів. Анас спростував його. Також дехто думав, що йорданці повинні тричі відмовитися від їжі перед тим, як прийняти запрошення на вечерю. До речі, у цій країні жінкам не обов’язково покривати голову хіджабом, це право вибору кожного, і всі носять звичайний одяг.

У Йорданії міститься одне з чудес світу — Петра — знаменитий археологічний об’єкт, розташований у пустелі.

Цими днями в країні триває Рамадан, тож чимало вірян дотримуються посту. Це робиться для того, щоб зрозуміти, як почуваються люди, які не мають грошей чи їжі. Після святого місяця відзначають Ураза-байрам — свято-аналог Різдва, яке триває протягом кількох днів. Анас вважає, що піст — це найкорисніша річ, оскільки він допомагає очистити організм і поліпшує імунітет, особливо в часи епідемії. Йорданці постяться від ранку й до заходу сонця, тому їм доводиться прокидатися о третій ночі, щоб поїсти, поки не зійшло сонце. Молитися обов’язково потрібно п’ять разів на день, але це займає чотири — п’ять хвилин.

Стосовно пандемії, то Йорданія опинилася в списку країн, які одними з перших майже побороли COVID-19. Тому протягом восьми днів (на момент дзвінка) не було жодного випадку зараження.

Йорданцям дозволено залишати дім лише з 8-ї ранку до 18-ї вечора за умови, що виходить тільки один член сім’ї. Щоп’ятниці та щосуботи — своєрідна комендантська година, коли взагалі не можна залишати свого будинку. У такий спосіб їм удається побороти кризу. Інколи трапляються нові випадки заражень, але не в центрах міст, а недалеко від кордонів, наприклад із Саудівською Аравією. Йорданці сподіваються, що карантин завершиться одночасно з Рамаданом.

Цікаві факти  про Йорданію:

– корінне населення різноманітне, але домінують три етнічні групи: араби, 1 % вірмен та менше як 1 % черкесів;

– у соціальних мережах для листування йорданці використовують латинські букви та цифри, які замінюють деякі звуки;

– Рамадан триває місяць. Цього року почався 24 квітня і триватиме до 24 травня. Час початку Рамадану залежить від того, коли зайде старий місяць і з’явиться новий (молодий). Протягом цього місяця від світанку до заходу сонця йорданцям не можна їсти, пити, уживати ліки, а також заборонено думати про стосунки між чоловіком і жінкою; 

– під час Рамадану приблизно 75 % людей моляться п’ять разів на день;

– більшість населення Йорданії пише лівою рукою, а ще в Корані зазначено, що бажано їсти правою рукою;

– у Йорданії править король. Офіційна назва країни —  Йорданське Хашимітське Королівство;

– три кольори на прапорі означають об’єднання трьох народів;

– у пустелі Ваді-Рам було знято фільм «Марсіанин», а в Петрі — «Індіана Джонс»;

– щоб потрапити в пустелю Петра без Jordan Pass, а тільки з візою, потрібно заплатити 2000 грн за одноразовий вхід. В’їзд до пустелі платний;

– один йорданський динар приблизно дорівнює 40 грн;

– є табу на короткий одяг для жінок. Наприклад, спідниці та шорти мають бути до коліна;

– туристам не заборонено їсти та пити під час Рамадану, але знайти харчі важко. Щоб продемонструвати свою ввічливість, не варто їсти перед місцевими жителями;

– найпоширенішою стравою в цій країні є фалафель;

– оскільки йорданці — мусульмани, то вони не їдять свинини;

– жінкам не бажано їздити на передньому сидінні автомобіля;

– місцеві органи влади лояльно ставляться до туристів, адже туризм тут дуже розвинений;

– 90 % території — пустелі;

– у пустелях живуть корінні народи — бедуїни. Їхня національна страва — овочі, м’ясо та рис, що готуються у великому, закопаному в пісок казані. Пісок нагрівається протягом дня, але в ямі додатково розпалюють вогнище, і саме на жар ставлять казан. Смачну страву у своєму соку та без додавання олії витягують пізно ввечері;

– під час Рамадану йорданці перед основним прийомом їжі їдять фініки. Вони збагачені білком і ситні, тому допомагають не переїдати.

Як показав вдалий досвід проведення онлайн-зустрічі, не обов’язково виходити з дому, щоб поринути в культуру іншої країни та відчути себе в Йорданії. І насправді це дуже відкрита та дружелюбна країна з гостинними людьми, які завжди готові підтримати та смачно нагодувати.Тому руйнуйте стереотипи, розширюйте свій кругозір та долучайтеся до наступних «Ковтків»!


Підготувала: Марія Рідкоус

Дизайн афіші: Олександра Дашко