Вінницька ФРІ

Дата заснування: 24.12.2014

Вінницький осередок ФРІ об’єднує ініціативну молодь міста, яка прагне брати активну участь у розвитку міста та покращенні життя суспільства.

За час існування нами було організовано і підтримано чимало проектів, які зацікавили громадськість, отже ми на правильному шляху і недарма працюємо. Осередок нараховує 35 активних членів і їх кількість постійно зростає.

Визначні проекти:

FRIBusinessCamp 3.0 ITEdition

4 дні активна молодь, зацікавлена в ІТ технологіях та бізнесі, мала можливість спілкуватись, навчатись та обмінюватись досвідом на мальовничих берегах Південного Бугу. Близько 40 учасників з усієї України поєднували навчання з відпочинком, а що може бути краще, ніж робота у колі однодумців?

Допомогти може кожен

Всеукраїнський проект, покликаний привернути увагу громадян до проблем донорства крові, до якого долучилась і Вінницька ФРІ. За 5 днів до акції долучились 22 людини, а це означає, що було зібрано близько 10 літрів крові! Акція не залишила байдужими молодь міста і тривала до 30 жовтня.

Радіо ФРІ  

Унікальний проект вінницького осередку. Чи любиш ти музику так само, як і ми? Хочеш дізнаватись всі свіжі ФРІшні новини та бути в курсі актуальних тем? Тоді приєднуйся і будь з нами на одній хвилі!

Проектор

Для всіх, хто прагне самовдосконалюватись та розвиватись існує неформальна освітня ініціатива «Проектор». З нами ти зможеш обмінюватись інформацією та досвідом, дізнаватись щось нове та цікаве. Навчання – це не нудно і наша команда це підтвердить! У межах проекту проводяться зустрічі з цікавими людьми, безкоштовні лекції, кінопокази, читання тощо. У нас ти обов’язково знайдеш щось цікаве для себе.

Coders Guild

Якщо ти цікавишся ІТ, тоді цей проект не залишить тебе байдужим. Coders Guild спрямований на розвиток ІТ-спільноти у Вінниці. У наших планах створити простір для обміну досвідом та знаннями і ми вже проводимо різноманітні зустрічі для розробників з різних тематик.

Ковток Китаю, Ковток Бразилії, правова та медіа школи, Базова ФРІ-школа – це ще далеко не всі проекти від Вінницького осередку ФРІ. Ми завжди відкриті до нових ідей, прагнемо змін і самі змінюємо життя навколо. Якщо ти поділяєш наші погляди, тоді тобі до нас!

Приєднуйся до нас у соціальних мережах:

vinnytsia@fri.com.ua

_DSC0098

DSC_0648_1

DSC_0098

_DSC0028

Школа з медіаосвіти