Сєвєродонецька ФРІ

Дата створення: 10.09.2015

Сєвєродонецьк – це місто активної молоді та сміливих ідей. Тому не дивно, що саме тут 10 вересня 2015 року з’явився осередок ВМГО “ФРІ”, який одразу ж почав об’єднувати всіх ініціативних, креативних та талановитих людей, що прагнуть зробити своє місто та його мешканців кращими.

FRI Talks: Severodonetsk

FRI Talks — поговорити про те, що ж мотивує продовжувати творити, навіть, коли опускаються руки. Запрошуємо ділитися власним досвідом та шукати натхнення в історіях інших людей. Робити це пропонуємо у форматі TED Talks — коротких мотиваційних виступів на вільну тему.

Вуличний університет

Вуличні університети — інтерактивні неформальні лекції просто неба, на яких ми розповідаємо про різні сфери життя, зокрема про екологічні ініціативи в Україні та світі.

«Допомогти може кожен»

Всеукраїнська благодійна акція «Допомогти може кожен» — проект, що має на меті популяризувати донорський руху, підкреслити цінності людського життя та довести важливість добровільної здачі крові.

Мандрівні поети на стільцях: Sever edition

Мандрівні поети збирають найрізноманітніших людей: закоханих в поезію слухачів та натхненних ораторів, романтиків та просто випадкових перехожих. Читаємо своє й улюблене, серйозне та жартівливе — щоб почули всі навколо!

Базова ФРІ-школа Сєвєродонецьк

Два дні насичених різнобічних тренінгів, які дозволять не лише засвоїти теоретичні знання, але й спробувати свої сили на практиці.

Сподіваємося, що це лише початок довгого та цікавого шляху й до Сєвєродонецького осередку ФРІ долучиться ще багато молоді, яка буде сама творити своє майбутнє!

Ти можеш приєднатись до нас у соціальних мережах:

sievierodonetsk@fri.com.ua