Хто ми

DSC_0302

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві. ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

Ми такі ж молоді люди, як і ти

Ми живемо поруч з тобою, гуляємо тими ж вуличками. Так само, як і ти, навчаємось та працюємо. Їздимо з тобою одним транспортом і читаємо ті ж книги, що і ти. Просто крім цього, у вільний від навчання та роботи час, ми скасовуємо антистудентські постанови й законопроекти, та змушуємо народних депутатів виконувати свої обіцянки. Ми рятуємо від “дєрєбану” культурні установи, влаштовуємо масові танці на центральних площах, допомагаємо сиротам, на рівних спілкуємось з найвпливовішими українцями. Ми зажди вчимося в найкращих і з радістю ділимося знаннями з іншими.

Ти легко нас впізнаєш

Ми молоді хлопці та дівчата, рідко старше 30 років. В наших мобільних телефонах номери міського голови та його заступників, провідних журналістів регіону, соціально відповідальних бізнесменів, більшості місцевих депутатів та всіх ректорів. В жодному місті України чи європейській столиці ми не будемо ночувати в готелі, адже скрізь є справжні друзі, які з радістю нас приймуть. Ми були в робочих поїздках в більшості Європейських країн. Резюме кожного з нас не вміщається на трьох сторінках; нашому організаторському досвіду, мережі контактів та репутації позаздрять більшість працюючих бізнес-менеджерів чи партійних функціонерів. За нас готові битися місцеві працедавці, а політичні сили мріють бачити нас в своїх структурах. Ми щодня реалізовуюємо себе, живемо яскравим, повноцінним життям!

IMG_4509Що є найважливішим у ФРІ?

  • Особиста ініціатива будь-якого ФРІшника. Уся ФРІ – це лише середовище, яке сприяє виникненню якоїсь ініціативи і в якому можна її реалізувати (різного масштабу – від особистого (тусовка вдома) до всеукраїнського). Не чекай вказівок від когось – ініціюй, залучай інших чи напрошуйся на відповідальності – у тому, що приносить тобі задоволення та розвиток!
  • Відкритість – ФРІ не нав’язує ідей, а заохочує дивитися ширше й самостійно, усвідомлено шукати відповіді на усі питання, намагатися зрозуміти різних людей, події, ідеї.
  • Співдія та солідарність – ми діємо!!!! (а не балакаємо!) разом, підтримуємо один одного.
  • Щоб мати вплив, треба взяти за це відповідальність. Стан організації – відповідальність кожного з членів. Не подобається – зміни! Після ФРІ ти зрозумієш, що стан міста, країни, світу – теж твоя відповідальність.

2 важливих принципи ФРІ:

  • ФРІ не підтримує будь-яких політиків – ФРІ контролює та впливає на них.
  • За діяльність у ФРІ ніхто не отримує зарплатню – всі отримують навички, знання, досвід, зв’язки, подорожі, резюме, однодумців, спілкування, задоволення!

10 АБЗАЦІВ ПРО ФРІ

1. Ми об’єдналися у ФРІ, щоб впливати на країну. Члени ФРІ – найактивніша молодь в Україні. Ми захищаємо інтереси молоді, а тому ФРІ є однією з найпотужніших молодіжних організацій.

2. ФРІ – це СВОБОДА. Організація має статус незалежної всеукраїнської молодіжної громадської організації, самостійно обирає своє керівництво, яке підпорядковується виключно членам організації. Ми завжди допомагаємо один одному і становимо товариство рівних.

3. Члени ФРІ не уникають політики, а навпаки – творять її молодіжну складову. Разом з тим ФРІ не належить до жодної політичної партії і не підтримує жодного партійного лідера. Діяльність у ФРІ дасть тобі найкращу підготовку для майбутнього у бізнесі, культурі, науці, політиці, тощо.

4. Члени ФРІ – це лідери молоді, вони виражають її думки та ідеї. ФРІ-шники говорять від імені молоді, висловлюють її реальні побажання. Кожний член організації, працюючи у ФРІ, здобуває лідерські якості для себе особисто, але організація працює для суспільства. НАША МЕТА – СУСПІЛЬНЕ СЛУЖІННЯ!

5. ФРІ створило розгалужену мережу у 26 регіонах, яка дозволяє реалізовувати найскладніші всеукраїнські проекти та спілкуватися в рамках всієї країни. В ПЛАНІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ – ФРІ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ!

6. ФРІ допомагає молодіжним організаціям, органам студентського та учнівського самоврядування. Серед партнерів ФРІ найсильніші молодіжні об’єднання України. Крім того, ФРІ має дружні організації-партнери в багатьох країнах світу. Але основні зусилля ФРІ спрямовані на роботу з молодими українцями. ФРІ – ЦЕ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МОЛОДІ ЗАГАЛОМ!

7. Основа ФРІ – це молоді підприємці і бізнесмени, студенти і молоді науковці, політологи і молоді політики, члени професійних громадських організацій та депутати. Середній вік члена організації – 21-23 роки. Серед членів організації є учні, а також працююча молодь і молоді родини віком до 35 років.

8. Бути Фундатором – почесно. Кожний фундатор вкладає у розвиток України частинку свого часу, коштів, інформації, зв’язків, добровільної праці, тощо. Разом з тим, все що робиться – то тільки на добровільній основі, тільки по власному бажанню та переконанню. Реалізовуються тільки ті проекти, які подобаються Фундаторам та ними активно підтримуються.

9. Фінансування діяльності ФРІ відбувається за допомогою спонсорської підтримки, пожертв фундаторів, допомоги інших громадських організацій, членських внесків та міжнародної-технічної допомоги. НАЙБІЛЬШЕ МИ ЗАВДЯЧУЄМО ПІДПРИЄМЦЯМ ТА БЛАГОДІЙНИКАМ!

10. Наші гасла – АКТИВНІСТЬ! НОВІ ДРУЗІ і ВРАЖЕННЯ! САМОРОЗВИТОК – в ім’я МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

МИ – КРАЩЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

IMG_5722