Active Citizens

Share

British Council (Британська Рада) – міжнародна організація, покликана розвивати співробітництво в галузі освіти, культури та мистецтва між Великою Британією та іншими країнами.  ФРІ активно співпрацює із Британської Радою з травня 2015 року. За цей час у партнерстві було реалізовано багато громадських ініціатив.

 

 

 

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

ФРІШники долучаються до реалізації цієї програми!

Фасилітатори від ФРІ збирають активну молодь міста, модерують обговорення, розвивають критичне мислення, випрацьовують моделі нових соціальних проектів.

 

Співпраця із Британською Радою пішла далі — ФРІ Plus Львів організувала цілий літній табір “Active Citizens”:

  • Літній наметовий табір Active Citizens Camp розміщувався в Українських карпатах. Організатори зібрали 70 учасників – це молоді активні люди з різних областей України із ідеями проектів та досвідом реалізації їх. Під час табору постійно використовувались методи неформальної освіти, вправ тренінгів, лекторії  на тематики проектного менеджменту, глибинної мотивації, фінансової грамотності, командоутворення.
  • Нам вдалося зруйнувати бар’єри та стереотипи щодо учасників з різних областей, надати мотивацію щодо реалізаціїї майбутніх проектів!

 

 

 

І, звичайно, наша молодь завжди підходить нестандартно до будь-яких питань, активуючи весь потенціал креативу!