Чернівецька ФРІ

Share

Дата заснування: 15.12.2018

Історія нашого осередку почалась з однієї відповіді на сторіз в Instagram. Можна подякувати Кевіну Систрому не тільки за створення цієї соцмережі, а ще й за сприяння відновлення Чернівецького осередку ФРІ.

Перша асоціація з нашим осередком – сім’я. Нас всіх об’єднують підтримка, взаємодопомога та повага. Кожен в команді унікальний! Наш осередок – це про безкінечний сміх, на всіх збірках, заходах, проєктах. Він лунає звідусіль, де ми є. А ще ми дуже відкриті до нового, прагнемо вчитись і розвиватись, адже в нас так багато попереду разом!

Одна сім‘я

НЕосвіта

Проєкт спрямований на 4 типи свідомості: перша домедична допомога, секс-освіта, громадська освіченість і eco-mind. Наші учасники під час двох днів мали можливість побувати на лекціях і воркшопах з кожної теми. Так ми почули про найефективніші способи сортування сміття та скорочення кількості відходів, адже це так потрібно для збереження планети! Учасники навчились надавати домедичну допомогу в більшості екстрених ситуацій, дізнались багато цікавого і корисного про сексуальну освіту, а також поринули в світ громадського сектору і зрозуміли його важливість. Наша команда планує ще не раз повторювати такий захід, вибираючи нові тематики.

#НЕосвіта
#НЕосвіта

Школа Ораторського Мистецтва

В співпраці з Федерацією Дебатів України ми створили справжній міні-курс з ораторського мистецтва. Ми запросили справжніх експертів: актори, радіо- та телеведучі, психологи тощо. Вони показали на власному досвіді яку роль відіграє риторика в їх житті. Учасники змогли не тільки послухати захопливі лекції, а й на практиці використати свої знання. Кожен спікер проводив власний майстер-клас, а також давав дієві вправи для власного покращення дикції. На другий день заходу на учасників чекало змагання, яке перевіряло засвоєний матеріал. Переможці отримували корисні призи, а всі охочі могли взяти участь в розіграші.

#ШОМ

chernivtsi@fri.com.ua

Ми у соціальних мережа:

Instagram

Facebook

Telegram