Київська ФРІ

Дата заснування: 28.03.2008

Київський осередок є одним з найбільших осередків ВМГО «ФРІ». Наразі активними членами осередку є більше 120 осіб. З кожним роком до нас приєднується все більша і більша кількість активної молоді, а отже все, що ми робимо для нашого міста – ми робимо недарма. Протягом року КМО реалізує близько 100 різноманітних проектів, від місцевих до всеукраїнських. Метою нашої діяльності є покращення життя молоді у м. Києві та загальний позитивний вплив на суспільство.

Визначні проекти:

ЖУК 3.0: На крок ближче.
Третя кузня ЖУК поєднала в собі різнобічну теоретичну базу у викладенні відомих та досвідчених лекторів: журналістів “Українська правда”, “Громадське”, ” STUDWAY”, редакторів, теле та радіоведучих, блогерів, громадських активістів, засновників інтернет-порталів.
Автори кращих творів отримали можливість стажування у Studway та DIYA, і роботи тривалий час у професійному колективі.

Свідомі вибори.
Свідомі вибори – громадський проект Київської ФРІ. Метою проекту є мотивація київської молоді проаналізувати програми кандидатів та їх попередню діяльність. В рамках проекту було проведено три відкритих університети, флешмоб у центрі міста, а також широка інформаційна кампанія серед української молоді.

Project Camp.
Мальовнича місцина на березі Десни та привітні організатори збирають учасників із Києва та інших міст України, аби протягом 5 днів разом поринути в атмосферу позитиву, зустрітися із цікавими спікерами і, звичайно ж, втілити в життя власний проект. Табір відкриває нові можливості для більш ніж 50 чоловік з усіх куточків України.

Київський цьогорічний табір
ФРІ Project Camp 3.0

Project Camp 6.0 – шестиденний краш-тест внутрішнього генератора проектних ідей в оточенні натхненної молоді неподалік від Києва. Кожен день табору = етап реалізації проекту, який досліджували та, що дуже важливо, гейміфіковано вивчали.

КПП (Клуб Практичної Психології)
Щоп’ятниці нова тема з психології відкривається учасникам клубу. Учасниками клубу є студенти та молодь, що прагне пізнавати себе та оточуючих та постійно відкривати для себе щось нове.

Інноваційна Неформальна Школа Активіста ФРІ (ІНША ФРІ)
Дводенний інтенсив для початківців в громадській діяльності. Проектний театр, робота в команді, кризовий менеджмент, фандрейзинг і конфліктологія – ось неповний перелік тем, актуальних для громадської діяльності і висвітлених в ці два дні. Це крок вперед в розвитку Базової ФРІ-Школи. Знання через практичний досвід учасників – те, що відрізняє ІНШУ від БФШ.

Media Weekend
2-х денний інтенсив у сфері медіа з можливістю подальшого працевлаштування у провідних медіа компаніях України. Англійська професійного спрямування, медіаграмотність, ораторська майстерність, а потім робота в блоках: Реклама, Друкованні видання, Інтернет видання і Телебачення. Вперше 2 етапи відбору: анкетування англійською мовю та співбесіда. Результат: 8 учасників отримали шанс стажування.

Marketing School
Метою проекту є створення можливостей для отримання доступної освіти у сфері маркетингу для тих, хто має бажання, проте не має достатньо коштів для купівлі платних курсів. Під час проекту учасники дізналися, які існують можливості для бізнесу в епоху Інтернету, ознайомились з такими поняттями, як маркетингова стратегія, брендинг та PR, розглянули інструменти маркетингової аналітики.

Silent Party
Перший інклюзивний проект ФРІ. Silent Party – це вечірка, де чуючі люди зрозуміють, що означає “жити в тиші”. Спілкуванні між чуючими людьми та людьми з вадами слуху за допомогою ігор, тренінгів та вивчення мови жестів. Мета – зруйнувати бар’єр у спілкуванні людей 21 століття.

Ти можеш приєднатись до нас у соціальних мережах:

Голова осередку – Ольга Круглій, +380 98 856 3225, kyiv@fri.com.ua

Голова Правління – Кравець Назар, +380977895982

Секретарка осередку – Надія Гордієнко,+380970731225