Київська ФРІ

IMG_2012(1)

Дата заснування: 28.03.2008

ФРІ Київ – один з найбільших осередків ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”. Ці дівчата та хлопці не люблять сидіти в куточку поки життя летить, а прагнуть творити зміни!

Ми – це понад 100 активістів Києва.

Ми – та молодь, яка своїми ідеями, проєктами та проактивною громадською позицією намагається зробити життя свого міста яскравішим!

Щороку нас стає все більше і більше, адже з нами молодь:

  • має купу можливостей для саморозвитку
  • може втілювати власні ідеї в життя
  • знаходить команду людей, чиї очі палають так само яскраво, як іх власні!

ФРІ Київ завжди раді новим знайомствам! Тому долучайся до нашої великої родини!

Про наші проєкти й те, що ми створюємо ти можеш дізнатися більше тут:

Facebook

Instagram


Art-Networking

Постійний захід присвячений створенню мережі знайомств серед творчої молоді міста та укріпленню їхніх дружніх відносин. Нетворкінг, майстер класи та багато мистецтва!

 Будь поруч

Волонтерський проєкт ФРІ Київ, кожного тижня команда волонтерів їздить до “Центру Дача”, де перебувають сім’ї дітей, які проходять лікування в Києві. Наша мета – показати, що вони не одні, підтримати та подарувати хороші спогади!

Агов! Шукаєш роботу?

Цей дводенний інтенсив для тих, хто шукає не тільки роботу, а й своє покликання! Допомогли прислухатись до своїх бажань, зрозуміти як потрапити на роботу мрії та обрати свій найяскравіший кар’єрний шлях! Участники щасливі, а ми не думаємо зупинятись!

IMG_1599(1)

YouBusiness

Більше 70 учасників зібрались на масштабній конференції, щоб поговорити про те, як всесвітньо відома відеоплатформа допоможе почати власний бізнес. Адже Youtube- це не тільки веселі відео та дивні лайфхаки, це можливості для пошуку аудиторії, знайомства і з нею та створення креативного контенту, який розкриє бренд!

ФРІ-Табір Прорив

“Зроби свій прорив!” – таким було гасло цьогорічного табору від ФРІ Київ. Учасники збиралися на Київському морі, щоб прокачати свої організаційні, менеджерські та креативні навички! Надихаючі спікери, мотивовані учасники та реалізовані проєкти – ми вважаємо, що табір видався на славу!

20180727_165721_DSCN0298_Kravets

Драбина

Проєкт для тих, хто пише ‘в стіл’ та й для тих, хто підкорює сцени. Це можливість голосно заявити про себе, піднявшись на Драбину. Проєкт був започаткований у 2017 році, проходить з весни і до осені кожного року. Вже десятки талановитих містян змогли розповісти про свій талант!

Старт кар’єри

Успішний проєкт, який вже виходить на Всеукраїнський рівень! Організовуємо екскурсії до НБУ, Jooble та інших відомих компаній, щоб дати змогу учасникам відчути роботу зсередини. Це шанс потрапити за лаштунки успішних організацій, дізнатися більше про їхню роботу та налагодити контакти!

FRI English speaking club

Знаєш англійську, та майже не говориш? Вирішити цю проблему взялися ФРІ Київ, наш спікінг клаб проходить кожного четверга, де спілкуємось на різноманітні теми та часто запрошуємо носіїв мови! Наші учасники вже давно подолали мовний бар’єр та майже вільно спілкуються англійською, чим ми дуже пишаємось!

B&NGO

Чи можлива співпраця бізнесу та громадських організацій на благо суспільства? Ми вважаємо, що так! Тому вирішили зібрати на одноденну конференцію представників цих двох важливих сфер та обговорити точки взаємодії, які будуть цікаві обом!

IMG_9821

Дискусійний кіноклуб

Ще один постійний проєкт, який підкорив серця учасників. Скільки всього можна дізнатися з кінофільму, якщо добре розумієш, про що йде мова! Тому на дискусійному кіноклубі учасники разом з нашими спікерами говоримо про кіно та розбираємо найголовніше!

kyiv@fri.com.ua