Луцька ФРІ

Share

Дата заснування: 31.03.2005

Історія осередку ФРІ Луцьк почалася ще з далекого 2005 року. За ці роки були як світлі часи активності, так і темні плями затишшя роботи осередку. Але у 2017 році осередок ФРІ Луцьк відродився, точно як чарівний птах фенікс. Нове покоління луцьких Фрішників та ФРІшниць повне енергії та натхнення змінювати на краще громадянське суспільство Луцька через активізацію молоді та реалізацію корисних проектів.

“ФРІ Луцьк – вона розвивається і розвиває, мотивує, відкриває, надихає, допомагає пізнати світ і людей. Вона, наче скульптор, будує особистість”, – думає Олена Соляник, членкиня ФРІ Луцьк.
“Команда ФРІ Луцьк це різноманітні люди, що приносять в колектив свої знання та досвід із різноманітних сфер діяльності. Це робить команду багатограною в її діяльності”, – ділиться враженнями Влад Костюкевич, член ФРІ Луцьк.

Наша команда радо вітає кожного, хто хоче розвивати, як себе, так і наше місто, тому запрошуємо і тебе до нас!

Визначні проекти:


ФРІ-табір “Media Camp”

Один з найкращих освітньо-мотиваційних проектів таборового сезону 2018 року. Це суміш прекрасної волинської природи з лекціями і тренінгами на теми роботи зі ЗМІ, SMM, PR, креативного письма, предметної зйомки тощо. 5 днів та 70 учасників на березі одного з мальовничих озер мали можливість розвинути себе в медіа тематиці та знайти друзів з усієї країни.

“Твоя країна” візит у Луцьк

Ми обожнюємо своє місто, а ще більше любимо показувати його гостям, особливо, якщо це учасники з різних куточків України. Проект “Твоя Країна” допомагає відкрити для себе нове місто з найрізноманітніших сторін і подружитися за 3 дні візиту з чудовими людьми.
Тому, якщо ти ще не був/ла у стародавньому Лучеську і водночас у сучасному Луцьку, чекаємо в гості!

“Драбина”

Один з найулюбленіших заходів ФРІ Луцьк. Він об’єднує любителів поезії та надає декламуванню нового, особливого відтінку. Люди розповідають та слухають вірші. І не тільки вірші: пісні, сценки, прозу. Піднімаючись на імпровізовану сцену, кожен розкривається по-своєму. Так виноситься мистецтво за межі приміщення.

“Найбільший урок в світі”

Один із проектів, що популяризує ідею Цілей сталого розвитку. Ціль даної всесвітньої ініціативи – провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із глобальними цілями. Також ми провели Квест ООН та освітній форум для студентів місцевого університету на тематику Цілей сталого розвитку.

“Adventure time”

Англомовний проект з вивчення іноземної мови цікавим та веселим способом: учасники переглядають однойменний мультсеріал, вивчають нові вирази та обговорюють тему кожної серії.

Ти можеш знайти нас у соціальних мережах:

Голова осередку – Уляна Кашепа, +380 50 150 4129,
lutsk@fri.com.ua

Голова HR-служби осередку – Калюш Софія, 0994941157