Луцька ФРІ

Share

Дата заснування: 31.03.2005

ФРІ Луцьк – місце дійсно щасливих і креативних людей, які готові до знань та постійного саморозвитку.

Про осередок

Питаючи ФРІ-людей, що для них наш осередок чуємо таке:

МОЖЛИВОСТІ. Ми вони повсюди. Просто розвертаємо весь свій світ на 360 градусів і всі можливості у нашому полі зору.

КОМУНІКАЦІЯ. Кожен готовий допомогати та взаємодіяти один з одним. Правильна комунікація будує команду. Банальна посмішка, додає більше драйву та сил діяти.

АТМОСФЕРА. Так-так у нас луцьких, вона особлива, бо її творять люди, кожен з нас.

КРЕАТИВНІСТЬ. У ФРІ ти можеш сформувати новий погляд на життя та увімкнути на максимум свою творчість. Ми вибираємо те, що робить нас такими та приносить задоволення. Ми віримо, що ми креативні, тому такими і є.

Про осередок

Відновлюючи нашу активну діяльність у 2017 році, ми готові були вчитися та усвідомлювати, приймати виклики сучасного суспільства. ФРІ – це платформа нашого саморозвитку та реалізації своїх ідей.

Кожному з нас по 18 – це наш спільний психологічний вік. Робимо все, що хочемо, але в рамках закону. Для нас не існує меж та сіро-буденного світу. Ми, немов художники з різнокольоровими фарбами, які вносять у наше місто яскравого кольору. Ходимо та малюємо на обличчях людей прсмішки, а пусті місця наповнюються емоціями та сміхом. Наша суперсила – змінювати місто. І ми це робимо щодня, розвиваючи самих себе та людей довкола.

Про осередок

Обожнюємо кожен проєкт, бо туди вкладаємо всі наші сили, знання, час та досвід. Любимо всім серцем  Soft Skills Camp – освітньо-мотиваційний табір для тих, хто шукає оригінальний та ефективний спосіб прокачати свої м’які навички та отримати купу нових емоцій. Він зібрав 69 людей з різних куточків України, а зареєстрованих було аж 269 учасників. 

Ми набували, набуваємо, приймаємо та передаємо досвід завжди! Ми вчимося на помилках – досить цієї ідеальності.

Про осередок

Кожна людина унікальна. ФРІ Луцьк свою унікальність проявляє через декілька речей.

  1. Глобальні Цілі Сталого Розвитку. Запитаєте чому? – задумайтеся, кожен наш проєкт має мету, ціль ми допомагаємо вирішувати проблеми та ставати на стежку сталого розвитку. Варто замислитись скільки проєктів було з підтекстом освіти, еко, партнерства…на пальцях не перерахуєш. Цілі сталого розвитку для нас є нашим орієнтиром, нашим маяком,  який веде в правильному напрямку. 
  2. М’які навички. В сучасному світі потрібно бути гнучким, креативним, вміти комунікувати, працювати в команді, критично мислити, розвивати емоційний інтелект та багатотіншого. Без цього ніяк, тому ФРІ Луцьк допомагає розвивати ці навички у молоді міста.
Про осередок

Ми не люди у яких все по плану, ми гнучкі, ми обожнюємо обліпиху (фірмові обіймашки), ми обожнюємо допомагати та усвідомлено діяти, ми обожнюємо ФРІ Луцьк. 

Хочеш перевірити?- тоді заповнюй анкету на вступ!

Про осередок

Ти можеш знайти нас у соціальних мережах:

lutsk@fri.com.ua