All-Ukrainian Speaking club

Share

6 грудня ВМГО “ФРІ” організувала Всеукраїнський Speaking Club.

Speaking club — один з постійних клубів від ФРІ, який проходить майже по всіх осередках раз на тиждень або на два тижні. На такому заході кожен учасник може потренуватися в живому спілкуванні іноземною мовою, пограти в ігри, взяти участь у воркшопах. До того ж часто до участі у Speaking club долучаються носії мови.

Координатором Всеукраїнського Speaking Club став Олег Чупринський, ФРІ Plus Львів.

Результати проекту

speakingclub

 

Ідея саме Всеукраїнського Speaking club полягає в акції одночасного проведення інтерактивних розмовних клубів англійської мови на тему волонтерства.

Чому саме тема волонтерства?

Ідея проведення всеукраїнського англомовного розмовного клубу виникла від поєднання двох фактів: 2016 рік в Україні проголошено роком англійської мови, а 5 грудня ще з 1985 року визнано міжнародним днем волонтера

Організатори обрали саме  цю тему, адже вона як ніколи актуальна в наш час в зв’язку з подіями на сході, постійними змінами і труднощами.  Досить часто молодим людям просто бракує слів, щоб грамотно і детально описати свій вид діяльності. Також важливо є те, що ця тема попри високий рівень важливості рідко виноситься для вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах.

Подивимось, як проходив клуб в різних містах!

“No one can do everything. But everyone can do something.” 😉😉😉
On 7th of December, in Kamianske, we had the wonderful opportunity to take part in Всеукраїнський Speaking Club.The main topic of our meeting was Volunteering. It was extremely interesting!! Also there were a lot of new people. It was a pleasure to meet you! You are cool and awesome! We are glad to have the opportunity to work with you! It has been such a wonderful day, and we really appreciate you sharing it with us.☺😃

Remember, remember the 6th of December?💡
It was an outstanding day for our speaking club – the day we joined the All-Ukrainian Speaking Club and dedicated our 1,5 hours to the topic “Volunteering”😃
Thank you all for coming and stay tuned for our next meetings!
P. S. Aaaand here go the phootooos!

On 6th December Kyiv joined Всеукраїнський Speaking Club and hold very interesting meeting dedicated Volunteering.
We have many interesting activities and exercises concerning volunteering. The most interesting part was connection via Skype with Lviv. We felt the spirit of All-Ukrainian Speaking club and were glad to share our experience of Volunteering. That day was very special!

Greeting to all cities from Kyiv!

Lviv, it was amazing! It was a new portion of positive energy and communication. Thank all the participants, who made our event truely unforgettable.

We touched the theme of volunteering, we discussed what volunteering means for us and what significant role it plays in our lives. A lively conversation really inspired everybody and we are happy to go on working on our speaking club and developing its organisation.

We can’t but say huge thanks to our native speakers, this is Katherine and Ross. Katherine’s ice-breakers made us smile, open up and feel so happy. Thanks Ross for inspiration for travelling and taking risks, a new word  and your being with us all this time at our speaking clubs!

Lviv sends special thanks to Kyiv for our Skype conversation! We were glad to get acquainted with you and share ideas about volunteering.

Guys, that was great! Your contribution to this event has a colossal role. We’ve shown, that we are united, that we are together to make society better, to help and love, to enjoy English and be a part of a largest family, which is called the WORLD!

English Speaking Club Миколаїв became a part of Всеукраїнський Speaking Club, so we had a meeting December 6 with the topic of Volunteering.😱
Meeting included :
📌speed dating,
📌discussion groups,
📌energizers,
📌group work with posters .
..and many more!
Some of the feedbacks: “Thanks for wonderful meeting. I am going home with a great motivation”
“Thanks for the meeting! Never thought volunteering can be fun”
“”It was an outstanding meetind and the topic was perfect. I especially loved the speed dating:)”
Thanks to everyone for coming!

У вільному просторі Halabuda зібрались ті, кому було чим поділитися, ті, хто хотів попрактикувати свою англійську, та й загалом небайдужі до теми волонтерства люди. Багато цікавого розказали деякі учасники дискусії про свій досвід в цій справі.

Дружня атмосфера, мандарини 🍊🍊🍊(сюрприз від учасниці) сприяли гарній бесіді та ми дійшли висновків, що волонтерство безумовно варте часу і сил, та ним не треба займатись, переслідуючі якісь користливі цілі, і в першу чергу потрібно для себе особисто відповісти на питання “навіщо це мені?” та “що в світі я хочу змінити?”. Адже хоча іноді здається, що ми не здатні вплинути на щось, насправді маленькі дії кожного з нас, якщо вони робляться заради добра, викликають ланцюгову реакцію.

Окрім того, під час Speaking club ми зв’язались по скайпу з ФРІ Рівне, і поділились своїми враженнями та емоціями, а також побажали один одному “бути гарними волонтерами” та “змінювати світ”!

Дякуємо всім, хто завітав! Приходьте ті, хто ще не був, і поділіться своїми думками на різні цікаві теми. Будемо раді бачити всіх на наших наступних зустрічах Speaking Club.

“Перш за все хочемо подякувaти ОлегуЧупринському за організацію цієї події на всеукраїнському рівні, обласній бібліотеці за надане приміщення, Тіму за те, що приєднався до нас і був нашим native speaker і звісно всім, хто прийшов!
Насправді такі події ще раз показують єдність нашої країни та ту силу, за допомогою якої цей івент вдалося втілити в життя на всеукраїнському рівні. А також це можливість покращити рівень володіння англійською мовою, знайти нових друзів та всебічно розвиватися.
Темою нашої зустрічі було волонтерство, яке ми обговорювали разом з Тімом. Спілкування велося лише англійською, ми обговорили і тему, і познайомилися під час гри, і навіть співали пісню. Окрім того, ми з’єдналися з Маріуполем по скайпу, де побажали один одному “змінювати світ” та бути “хорошими волонтерами”! 😉
ОТОЖ, змінюйте світ своїми власними змінами!”

 

Speaking club’и діють в осередках на постійній основі, долучайтеся в своєму місті!