Всеукраїнський вуличний університет

Вуличний Університет від «ФРІ» – лекції, які об’єднують всю країну

Створювати нові тенденції серед молоді не так вже й просто, але якщо ідея або проект справді якісний, то це буде оцінено.
Коли створювався Всеукраїнський Вуличний Університет, то організаторами переслідувалось декілька цілей, ось деякі з них:
° заохотити молодь до неформальної освіти;
° показати, що освіта – це приємно, цікаво, легко та весело;
° створити коло молодих та прогресивних, пов’язаних між собою людей;

Непогано, так? То в чому ж полягала ідея проекту, як це повинно було проходити? Загалом, що, де і коли?

IMG_7414

Є світові тенденції, яким молода людина слідує автоматично в тій, чи іншій мірі. Однією з таких тенденцій наразі є прогрес. Щоб українська молодь була “на хвилі” свого покоління, щоб вона мала бажання до дій і, головне, можливість, організатори провели в один день і час – 11-го липня о 17:00 – по 18 містах, лекції на різні тематики. Лекції, що виходять за рамки навчального курсу більшості університетів, мотивують. У цьому заході прийняли участь такі міста України: Вінниця, Дніпропетровськ, Дубно, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Костопіль, Кременчук, Луцьк, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Чернівці, Чернігів.

03-VdEpbWYBufY

Особливість Вуличного Університету полягає в тому, що він відроджує мотиви перших грецьких шкіл – осередку базового світового знання. Тобто ВУ проходить під відкритим небом. Як показує практика, навіть похмура погода не лякає “студентів”. Лектори Університету – це бізнесмени, науковці, журналісти, лікарі, поети та інші цікаві люди з різних куточків України.

За один день такого заходу вдалось зібрати більше ніж 370 людей, які прийшли послухати лекцію свого міста. Надалі Вуличний Університет буде тільки розвиватись та набирати обертів, створюючи ще більше цікавих лекцій з освіченими спікерами.

Команда організаторів – активні та творчі, відкриті та цілеспрямовані ФРІ-шники. Вони є дійсними членами Всеукраїнської Громадської Молодіжної Організації “Фундації Регіональних Ініціатив” – об’єднання, на рахунку якого вже понад 500 освітніх проектів по всій Україні.

Наступний Всеукраїнський Вуличний Унверситет від ФРІ заплановано на вересень цього року, подія буде ще більш масштабною та цікавою.

Навчайтесь під відкритим небом!

Інформацію про наступні події можна дізнатися за посиланнями: facebook.com/street.university.2015 або t.me/fri_ua

Контакти:

+38(066)504-33-23; o.p.official@gmail.com – Олександра, координатор проекту;

+38(067)649-68-81; asyanast26@gmail.com – Ася, PR-менеджер

IMG_7462

22-C2ydY3GacfM

130-lGq2HCjFhHM