Дніпровська ФРІ

Share
FB_IMG_1632744969154

Дата заснування осередку: 29.05.2015

Про осередок

ФРІ Дніпро – це не тільки про проєкти. Це також люди, дружня атмосфера й командна робота.

ФРІ Дніпро – це про спогади й теплі історії.
Вареничний тимбілдинг, літні виїзди до лісу, катання на трамвайчику по промзоні, подорожі на авто #вітавоз, катання на санчатах, походеньки на акції протесту, новорічний та гелловінський корпоративи та інше.

У нас палає вогонь подорожей та натхнення змінювати себе та світ.

IMG_4106

Визначні проєкти:

Феммісяць – проєкт, тривалістю в місяць! Команда провела 3 вебінари на теми мізогінії, гендерної дискримінації та партнерських стосунків, а також кінопоказ стрічки “За статевою ознакою”.
Ми спонукали суспільство звернути увагу на проблему, зрушити з місця стереотипні поняття стосовно сім’ї, ставлення жінок одна до одної (й інші традиційні поняття).

FB_IMG_1632744927223

Вуличний університет – це про неформальну освіту під відкритим небом та отримання знань від досвідчених людей, які практикують свої знання в повсякденні.
Вже були зачеплені такі теми, як емоційний інтелект, урбаністика, іноземні мови, персональний брендинг та студентські ініціативи.

IMG_4093

English Movie Club – щомісячні кіновечери, де переглядаються стрічки англійською мовою. Після кожного фільму відбувається обговорення теж англійською. Це чудова практика listening та communication.

IMG_20210928_111746_787

Sex lesson – обговорення тем, що часто замовчуюються та вважаються ганебними.
Проте такі проєкти є першим кроком до здорового статевого життя та розповсюдження сексуальної освіти. Обговорення життєво важливих питань, які соромно поставити друзям або родичам.

Слідкуйте за нами в соцмережах:
Instagram
Facebook
Тelegram

dnipro@fri.com.ua