ФРІ Львів

Дата заснування: 21.01.2008

Львів. Місто літератури, мистецтва, натхнення та культури. Саме тут і знаходиться осередок, що об’єднує активістів з різних куточків України. Небайдужа молодь змінює та покращує нашу країну щодня: ми створюємо проекти, які викликають щирі емоції захвату. Наші члени подорожують Україною та світом, беруть участь у міжнародних проектах та вдосконалюють власні навички.

Разом з ФРІ Львів ви будете відкривати нові світи та мандрувати, бо один в полі воїн, але перемагає команда. Ми підсилюємо та віримо в одне одного, бо ми це родина та агенти змін.

Визначні проекти:

«Допомогти може кожен»

Члени «ФРІ Львів» започаткували та координували Всеукраїнський благодійний проект зі збору крові.

Його метою було проведення Всесвітнього дня донора крові, який би акцентував увагу  населення на важливості добровільної її здачі задля порятунку інших людей.

Цілями проекту були:

  1. Зменшити кількість смертей від нестачі крові чи плазми.
  2. Привернути увагу людей до проблеми відсутності відповідного обладнання і тари для здачі та зберігання крові.
  3. Показати громадськості, що бути донором – це не страшно і безпечно.

Наразі маємо дані лише з 13 міст: 247 донорів взяли участь в акції й надали 98.9 літрів цього біоматеріалу, що в свою чергу врятує 297 людських життів.

«Ковтки» різних країн, «Твоя країна», «Школа фандрейзингу», «Медіашкола», «Базова ФРІ школа», «Школа ораторів», «Журналістська кузня», перегляди соціальних фільмів, «Poetry LAB», «FRI-talks», благодійні місяці, в рамках яких – ярмарки, музичні вечори, аукціони тощо – це лише маленька частина суспільно корисних проектів, які реалізовує наш осередок. Наша дружня родина “ФРІ Львів” розкриває свої обійми ( от чого-чого, а цього у нас не бракує ).

Active Citizens Camp

Табір, який щороку змінює та активізує молодь.

350 активних громадян – юних хлопців і дівчат з усієї країни – відвідали місто Сколе, щоб змінитись та почати змінювати країну на краще. Неформальна освіта, ораторське мистецтво та проектний менеджмент, купання в гірській річці та сходження на гору, ночі в наметах та вечори біля ватри під звуки гітари, тренери з усієї України та представники Британської ради – ось невеликий список того, без чого наші «Active citizens camp» вже не уявити.

Окрім цього, учасники нашого табору написали успішні проекти, які підтримала Британська Рада.

«Літературний Ровер», «Віршована зачитка» 

Ще одним пріоритетним напрямком роботи є розвиток молодих талантів та неформальна освіта. Це організація та проведення літературних, музичних, мистецьких вечорів, конкурсів серед молоді, тренінги, нестандартні школи та навчання, спортивні та розважальні заходи.  Цікавим є проект «Віршована зачитка», який тепер перейменований на «Літературний Ровер». Цей проект, створений для становлення молодих поетів і письменників. development center , в якому брали участь представники 12 країн.

«ПоДорожники»

З жовтня 2014 року Організація розпочала тренінги по бюджетних мандрах, які об’єднані масштабним проектом «ПоДорожники», в якому залучено вже більше 500 людей. Всі охочі можуть дізнатись як дешево подорожувати світом та що особливого у кожній з країн.

На постійній основі діє медичний проект «Що робити?», який вчить надавати першу медичну допомогу у різних ситуаціях. В 2015 році ФРІ у всіх містах

У 2012р. дана громадська організація виступила активним партнером у всеукраїнському проекті «Зробимо Україну чистою!», метою якого було виховання екологічної етики у молоді та жителів міста Львова та досі продовжує над ним працювати.

Щороку організація виступає партнером міжнародних освітніх проектів.

У листопаді 2014 р. Львівська ФРІ виступила партнером у міжнародному обміні «Unseen All Ukraine», який організовувався за сприянна Erasmus+ спільно з Литовською організацією European democracy Також Організація тісно співпрацює з Міською та Обласною Радою. У 2008р. ФРІ виграла конкурс соціально-культурних проектів. Нашими постійними бенефіціарами виступають регіональні підприємства та фірми.

«FRI-D club Lviv»

Двічі на тиждень учасники клубу мали змогу поспілкуватися з носіями англійської, щоб покращити свої розмовні навички. Рівень володіння мовою не відігравав важливої ролі, адже фасилітатори зуміли забезпечити однаково хороші умови для розвитку й вдосконалення кожного учасника.

Слідкуй за нашими новинами, історіями та проектами.

lviv@fri.com.ua