Львівська ФРІ

Дата заснування: 21.01.2008

Львівська ФРІ – це організація, яка мотивує, надихає, дарує багато можливостей. Для Львівських ФРІшників – це навіть більше ніж просто організація, це команда та найкращі друзі. «Разом з нею Ти не сам, а Твої ідеї обов’язково втіляться в життя.»

Львівська Міська Організація створена у вересні 2007р. У січні 2008р. зареєстрована в органах Юстиції. На сьогоднішній день в організації близько 30 людей. За 8 років активної діяльності організація виховала багато молодих лідерів, які на даний час працюють в різних неурядових організаціях. ФРІ є незалежною громадською організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. Проте саме Львівська Фундація Регіональних Ініціатив протягом усіх років існування приймала активну участь у творені молодіжної політики.

Визначні проекти:

«Літературний Ровер», «Віршована зачитка» 

Ще одним пріоритетним напрямком роботи є розвиток молодих талантів та неформальна освіта. Це організація та проведення літературних, музичних, мистецьких вечорів, конкурсів серед молоді, тренінги, нестандартні школи та навчання, спортивні та розважальні заходи.  Цікавим є проект «Віршована зачитка», який тепер перейменований на «Літературний Ровер». Цей проект, створений для становлення молодих поетів і письменників. development center , в якому брали участь представники 12 країн.

«ПоДорожники»

З жовтня 2014 року Організація розпочала тренінги по бюджетних мандрах, які об’єднані масштабним проектом «ПоДорожники», в якому залучено вже більше 500 людей. Всі охочі можуть дізнатись як дешево подорожувати світом та що особливого у кожній з країн.

На постійній основі діє медичний проект «Що робити?», який вчить надавати першу медичну допомогу у різних ситуаціях. В 2015 році ФРІ у всіх містах долучилась до Всеукраїнської акції донорства «Допомогти може кожен».

У 2012р. дана громадська організація виступила активним партнером у всеукраїнському проекті «Зробимо Україну чистою!», метою якого було виховання екологічної етики у молоді та жителів міста Львова та досі продовжує над ним працювати

Щороку організація виступає партнером міжнародних освітніх проектів.
У листопаді 2014 р. Львівська ФРІ виступила партнером у міжнародному обміні «Unseen All Ukraine», який організовувався за сприянна Erasmus+ спільно з Литовською організацією European democracy Також Організація тісно співпрацює з Міською та Обласною Радою. У 2008р. ФРІ виграла конкурс соціально-культурних проектів. Нашими постійними бенефіціарами виступають регіональні підприємства та фірми.

Долучитись до ФРІ може кожен охочий, будучи активним та вмотивованим. А першим кроком до змін може стати саме вона. Чекаємо на тебе ;)

Слідкуй за нашими новинами, історіями та проектами.

Голова осередку – Оксана Кунанець, +380 63 808 0999, lviv@fri.com.ua

Секретар осередку – Сахно Юлія, +380 67 498 5573