Одеська ФРІ

Дата заснування: 04.08.2015

ФРІ-табір «Хвиля»

«Хвиля» — 6-денний симуляційний наметовий табір на березі Чорного моря. Формат табору — ігрове моделювання. За допомогою симуляцій ми розкриваємо потенціал учасників, і доводимо, що тільки ти — творець свого майбутнього.

«Хвиля»:
– симуляційні ігри;
– тренінги, воркшопи, майстер-класи;
– таборова романтика: ватра, пісні під гітару, зоряне небо;
– купання в морі.

Базова ФРІ–школа «Step in Future 2.0»

2 дні насичених тренінгів, лекцій, воркшопів та майстер-класів на теми проектного менеджменту, фандрейзингу, медіа-грамотності та подорожей. Мета проекту – надати базові навички проектного менеджменту, розвинути проектне мислення, а також змотивувати молодь почати займатися громадською діяльністю.

Акція донорства «Допомогти може кожен»

Двічі на рік молоді люди здають кров в місцевому центрі переливання крові. Щодня протягом тижня весною та восени, молодь групами по 10-15 людей здає кров. За одну хвилю донорства в середньому кров здає 40-50 донорів, а це понад 20л крові. Мета проекту – популяризація руху донорства, зменшення дефіциту крові в банку крові, а також розвіяння міфів навколо процесу донорства.

Ковток

Вона – Палка Іспанія. Він – Витончений Китай.
ФРІ Одеса знає універсальну формулу як закохати обидвох. Береш розповідь мандрівника, додаєш музику з танцями та майстер-клас, приправляєш все уроком тутешньої мови і для більшого ефекту не забуваєш про смаколики! І вуаля, ти вже по вуха закоханий в нову країну!

Візити «Твоя країна» в Одесу

Трьохдена зустріч молоді з усієї країни, під час якої ти можеш дізнатись, шо таки є сказати одеському морю та зачаруватись одеськими двориками. Тільки не лови чайок, це ж таки Одеса!
А ще це бюджетна можливість побачити Одесу вживу – безкоштовне проживання та харчування (частково), знижки та інші можливості зекономити.
Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з цікавими людьми, кав’ярні та все найцікавіше – таки так!

«Вуличний університет»

Або університет, який зачаровує. Вуличний університет – це лекції під відкритим небом в популярних міських місцях. Актуальні для молоді теми та спікери, які є справжніми професіоналами своєї справи. Перший вуличний університет від ФРІ Одеси – «Права не дають. Права беруть» – пройшов в атмосферному одеському дворику. Під час заходу учасники дізналися про те, як правильно потрібно взаємодіяти з поліцією та як захистити права, які порушуються щоденно.

NOVA ФРІ-школа

Це 2-денне навчання з лекціями, тренінгами та майстер-класами, що дадуть поштовх для твого розвитку.
Це можливість дізнатись:
 – як громадська діяльність допоможе тобі та країні стати сильнішими;
– як реалізувати проект, якщо є лише ідея;
 – що таке робота в команді і як зробити її максимально ефективною;
– урбаністика та як вона вирішує проблеми Одеси;
– як побороти страх виступати перед публікою;
– які екологічні права є в кожного з нас;
 – як безкоштовно подорожувати та навчатись за кордоном.

Ти можеш знайти нас у соціальних мережах:

odesa@fri.com.ua