Як ФРІ Запоріжжя до карантину призвичаювалося

Share

Введення національного карантину змусило усіх змінити звичний хід життя. Запорізькій осередок також не став вийнятком, зосередивши березень та квітень на внутрішній роботі. Це був час змін! Призначені голови Комунікаційної та HR служб – зібрали свої команди і почали втілювати в життя плани, які до карантину постійно відкладалися.

Комунікаційна служба, нарешті, запустила свою роботу повноцінно: розробка нового інстаграм-стилю, ідеї для цікавих рубрик, налагодження інфопартнерств з телеграм-каналами, а найголовніше – розподілення обов’язків та чіткий план дій на найближче майбутнє! Наразі команда втілює у життя вже поставлені задачі і активно генерує нові ідеї.

HR-команда не одразу влилася в онлайн-життя (може це через звичку працювати з людьми наживо?). Але згодом, швиденько опанували Zoom і відеоконференції та впевнено поринули в онлайн-середовище, затягнувши за собою увесь осередок! Тепер, кожного тижня, ми збираємося за чашкою чаю біля моніторів, аби порефлексувати. Говоримо про успіхи останніх днів, декламуємо улюблені вірші, обговорюємо фільми, відповідаємо на каверзні питання, та граємо у інтелектуальні ігри.

До речі, про інтелектуальні ігри! Нещодавно, знавці ФРІ Запоріжжя, на чолі з головою осередку та ментором від РС, пробували себе в онлайн-версії гри «Що? Де? Коли? Дедлайн».  Команда «Кварки-халки», керуючись з правилом «золотої середини» впевнено посіла 5те місце. Дякуємо організаторам за неабиякий досвід, крутий тимбілдинг та цікаві факти про ФРІ. Це було справжнім викликом для нас:  знайти засіб комунікації за півгодини до початку, швидко брейнштормити, напрягаючи пам`ять і логіку!

А що там по планам? На недавній тактичній сесії, нами були розроблені концепції онлайн-проєктів. Вже 4го травня, ми провели перший вебінар, що пройшов з неабияким успіхом, та встановив рекорд по реєстраційним заявкам  (їх було 83)!

На лекції, запорізька гуру zero-waste, Любов Грибова розповідала про «Екологічне мислення». 1,5 години пролетіли непомітно, адже теми кліматичної кризи, споживацької поведінки, натуральних компонентів у косметиці, сортування та компостування – є як ніколи актуальними зараз.

Фідбек учасників це підтвердив. Багато відгуків являли собою прохання проводити більше подібних лекцій. З цього можна зробити приємний висновок, що люди мають інтерес до екологічної тематики. А отже кількість екосвідомих людей збільшується. Ми можемо прикласти до цього руку, шукаючи нові теми та цікавих спікерів задля нових екологічних заходів!

Освітні заходи це добре, але інколи хочеться відпочити душею. Тож, послухавши бідкання учасників нашого улюбленого заходу – «СПіЧ (Співи, Поезія і Чай)», ми вирішили діяти і підготували онлайн-версію проєкту! Цього разу до нас мали змогу доєднатися виступаючі з різних куточків  країни: Київ, Харків, Чернівці, Дніпро та багато інших.
Серед них були: як поетеси, з власними збірками, так і таланти, що роблять перші кроки у поезії; співаки і навіть цілі гурти, що грають на міських фестивалях! Акустика, електрогітари, сопрано, співи, фортепіано і багато іншого – створили неповторну атмосферу тепла, таланту та творчості. Напевне, заради цієї магії ми і робимо СПіЧ!

Ну, а поки ви читаєте ці рядки – ми вже працюємо над  новими проєктами! Тож чекайте, незабаром, на лекції з ораторського мистецтва, Erasmus+ і ще дещо, що тільки готуємо до запуску…але про це пізніше. Слідкуйте за нами у соцмережах та чекайте новин від ФРІ Запоріжжя!