Звіт проєктів Івано-Франківської ФРІ за 2019 рік

Share

2019 рік для Франківських ФРІшників та ФРІшниць був продуктивним на нові ідеї та формати. Разом ми працювали над 15 проєктами. І ми довели свою різноманітність! Наші члени та членкині провели мотиваційні, благодійні, туристичні, розважальні, правозахисні та освіті заходи.

До наших проєктів долучилося більше 500 учасників. А у медіапросторі заходи Івано-Франківської ФРІ охопили близько 130 тисяч користувачів.

Реалізувати проєкти нашому осередку допомогли 16 партнерів.

Простір “ВДОМА” стали нашими хорошими друзями, які неодмінно виручать та допоможуть. Наша команда неймовірно вдячні “ВДОМА” за нашу дружбу. Разом із МЦ “Paragraph” проводили спільні навчання, а також творили Молодіжний центр в Івано-Франківську.

Університет Короля Данила вже вкотре допомагає нам із наданням приміщення та підтримує наші задуми. Цього року ми познайомилися із “Підземним переходом Ваґабундо”, що надав “Цифровому інтенсиву” відповідну творчу атмосферу.

Наукове містечко “Нова Енергія” допомагають пізнавати цікаво науку нашим учасникам із всеукраїнських проєктів. ТРК “Вежа” та UA:Карпати відкрили медіапростір Прикарпаття. А у номінації “Найкрутіша екскурсоводка” від ФРІ Івано-Франківськ перемагає Наталія Гугіль. Навіть для іванофранківців Наталя розкаже багато цікавого про наше місто. Громадська організація “СТАН” стали теж нашими друзями, які розкажуть як розвинути креативне відкрите громадянське суспільство.

Щоб наші заходи ще більше запам’ятовувалися учасникам, ми творили стікери разом із Анною Мокою. А ще Анна створила чудові футболки для спікерів.
P.S. Художниця зобразила обличчя кожного лектора. Матеріалізували стікери компанії “КопіПринтСтудія” та “ПрінтСВ”, а більше дізнатися про наші проєкти допоміг “Лідер Друк”, який надрукував афіші.

Разом із “Artme” створювали творчі челенджі та реалізовували “Цифровий інтенсив”. ФРІ Івано-Франківськ та Івано-Франківська обласна станція переливання крові щороку шукають спільно донорів для переливання крові. Бо допомагати – це круто!

Смачним партнером року стали круасани фірми “Лігос”.

Ми, Франківські ФРІшники та ФРІшники, дякуємо всім-всім, хто долучився до наших проєктів тим, хто допоміг реалізувати наші задуми. Разом ми робимо Івано-Франківськ яскравим!

Список наших проєктів і детальніше про них:

Проєкти:

 1. Мотиваційний ФРІ – вікенд по-франківськи
 2. Пряник, кров і врятоване життя
 3. Твоя країна
 4. Art Night
 5. Театральна Сімка
 6. Лекторій
 7. Тренінг з неформальної освіти It start from you(th)
 8. Безкарність вбиває
 9. Твоя країна
 10. Шабаш в бібліотеці
 11. Акція до річниці смерті Катерини Ганзюк
 12. Nice Packet Challenge
 13. Ковток Ізраїлю
 14. Цифровий інтенсив
 15. Різдвяна кіноніч