Нещодавно відгриміла свій випускний вже п’ята Академія ораторського мистецтва від ФРІ Київ.

Share

3 тижні
7 спікерів
15 годин тренінгів

Саме такий шлях пройшли наші учасники, щоб наблизитися до своєї мети і стати першокласними ораторами. Їм допомагали наші неймовірні спікери, які є справжніми професіоналами: Сергій Ліпко, Гліб Компанієнко, Олег Шпілін, Юлія Янчар, Михайло Гнилоскуренко, Катерна Сапнова, Іван Омелян.

5

Кожного заняття ми розбирали певний аспект публічних виступів та закріплювали його на практиці. Непомітно пролетіло навчання… І ось вони вже стоять на сцені, тримаючи увагу публіки. І їм аплодують!

Наш проєкт не був би таким успішним, без партерів, які підтримували нас. Тому хочеться подякувати:
iHUB – за затишне приміщення в центрі Києва
VARUS– за смачні кава-брейки
Фастпринт – типография оперативной печати. – за гарні сертифікати!

8

Ну і звичайнно, у будь-якому проєкті головне – це люди. Не було жодного заняття, яке б не супроводжувалося жартами учаcників. Вони змогли стати справжніми друзями, командою, яка разом йде до своєї мети.

Завершальним акордом був наш випускний! Сказати, що учасники виросли, нічого не сказати. І хоча вони дуже нервували, оскільки не знали у якому порядку будуть виступати, кожен виступ був достойним. Найприємнішим було те, що учасники на практиці застосовували техніки та поради тренерів. Щоб було цікавіше, наше журі обрало кращих з кращих для вручення головного призу – торта (який ми потім всі дружно з’їли). Далі була гітарка, пісні, спогади та багато вдячності…

З такими учасниками не хочеться прощатись! Головною нагородою для нас були їхні слова: «Прямо відчутні були зміни в собі, дякую вам за це». Такі відгуки дуже надихають!

1
6
2
4