Фріланс: інструкція по застосуванню від ФРІ Луцьк

Share

12 січня у Луцьку в Молодіжному центрі Волині відбувся освітній захід “Фріланс: інструкція по застосуванню.”

На заході спікери руйнували міфи про фріланс. Учасники дізнались, хто такі копірайтери, вчились правилам і принципам фотозйомки та ставали SMM-никами.

Першим спікером на заході був Микола Фетт – SEO-спеціаліст, який вже 4 роки заробляє собі на життя фрілансом. Він розвіяв усі популярні стереотипи про подібний стиль життя. Розповів як розвиватись у своїй галузі, поділився корисними джерелами для навчання і дав поради починаючим фрілансерам “як не наступати на граблі”.

IMG_0561
IMG_0547

Другим спікером був Влад Кардаш – професійний фотограф. Він розповів учасникам про свій тернистий шлях до успіху, тонкощі професії та секретні інгредієнти вдалого фото. Після виступу Влада учасники робили фотоколажі: складали з різних предметів композицію і фотографували. 

IMG_0597
IMG_0608

Лекцію про SMM вели одразу дві спікерки – Ірина Гаранчевська і Дорощук Марія. Вони розповіли про те, як почати працювати й заробляти на просуванні акаунтів в соцмережах. Разом з ними учасники створювали анімацію, яка сьогодні є одним з дуже дієвих способів привернення уваги аудиторії. 

IMG_0632
IMG_0671

На заході учасники отримали цінні знання та практикували свої сили на реальних прикладах та завданнях. Також “Пончик експрес” зробили наші кава-брейки потужно вогняними та мега смачними. Дякуємо за цю смакоту!
“Це була немов батарейка, яка додала ще більше драйву та сил!” – коментар Ірини Пилипчук.

IMG_0574

Про атмосферу на заході найкраще можуть сказати учасники: “Найбільше сподобалась щирість і відвертість спікерів, а також інформативність їхніх виступів. Опісля них я вийшла заряджена на роботу і позитив) Не можу не згадати організаторів. Усе пройшло на найвищому рівні! Дякую за те, що ви організовуєте корисні і ефективні зустрічі! ❤️”

IMG_0515
IMG_0552

Дякуємо команді організаторів, нашим спікерам, партнерам: Молодіжному центру Волині та “Пончик експрес”

Заробляйте собі на життя, займаючись улюбленою справою та до зустрічі на нових проєктах від ФРІ Луцьк)

Автор: Корнієнко Леонід

Фото: Євтушко Юрій

IMG_0692