Звіт ФРІ Луцьк за 2019 рік

Share

Уже розпочався новий відлік у календарі з новими можливостями, цінностями, але розвиток неможливий, якщо не згадати минулі досягнення! Цей рік для Луцького осередку ФРІ був по-справжньому особливим та натхненним! Отже, пропонуємо вашій увазі звіт за 2019 рік.

Сьогодні ФРІ Луцьк – це громадська організація, яка налічує 42 члени/членкинь. Проте це не просто організація, це молодіжне середовище, де панує рівність, взаємодопомога, відкритість, довіра, взаємоповага та спільна відповідальність.

Ми розвиваємося щодня і з нами наші проєкти! Загальна кількість зовнішніх подій – 33 та 5, до яких ми долучилися, як співорганізатори!

Переглянути повний звіт ФРІ Луцьк за 2019 рік за посиланням!

IMG_3130

ТОП-5 найкращих проєктів за версією ФРІшників:

1. SOFT SKILLS CAMP

67 учасників та 249 поданих анкет!

Впродовж 5 днів, молодь пізнавала свої можливості, свої навички у таких блоках як: особистий менеджмент, особистісна комунікація, групова взаємодія. До створення проєкту долучилось 25 організаторів! Саме вони зробили перебування учасників комфортним.

Під час нашого табору, молоді люди мали змогу насолодитися прекрасними краєвидами та смачними стравами від наших спонсорів.

IMG_4224
IMG_4352

2. КОРОТКИЙ МЕТР ПРО ПЛАНЕТУ

Івент, який ми організовували у межах «Global Climate Strike», що проходив 20 – 27 вересня на шістьох континентах, у 117 країнах світу!

Кожен з учасників заходу поділився своїми  думками стосовно сьогоднішнього стану екології. Переглянули тизер анімаційного мультфільму “Планета не яшок”. А ще насолодилися жвавою дискусією щодо туристичного потенціалу Чорнобиля, хоча могли просто там жити. Варто задуматися…

IMG_7167

3. ТВОЯ КРАЇНА У ЛУЦЬКУ

Проєкт «Твоя країна» – це поштовх до нових подорожей, нових знайомств, нових фото, тисячі використаних мегабайтів у телефоні, тони щирих посмішок.

ТК, який відбувався у червні, запам’ятався всім надовго! За три дні візиту учасники побачили Луцьк з різних сторін: дізналися про історію стародавнього Лучеська, відчули середньовічний дух міста, побачили та поспілкувалися з керівниками креативних просторів для відпочинку. Це було незабутньо!

ТК: Різдвяний Луцьк і 170 поданих анкет!

Будинки ледве присипані снігом, прикрашені тисячами вогників, а місто заставлене ялинками, оточене ярмарками, нагріте теплими напоями. Це люди з різних куточків України, особлива ніч в Молодіжному центрі Волині та сотні креативних ідей, відпочинок для душі, який виливається голосом у пісні або прекрасним малюнком в арт-терапії. Це екскурсії по туристичному та загадковому Луцьку. Ці зустрічі стали не випадковими в житті кожного учасника!

IMG_8255

4. СПІВАЙ

 – це мистецький проєкт, де час зупиняється!

Музика, яка гуляє містом, колише дерева, хвилює птахів, збирає навколо себе слухачів і не залишає байдужим нікого. 

На події були присутні вуличні музиканти Луцька, а серед них професіонали і аматори. У той весняний вечір люди стали одним цілим!

На «Співай» взимку було більше, ніж 70 учасників! Кожен відчував мурахи  по шкірі. До кожного долітала вібрація струн з музичних інструментів. Була тіснява, були посмішки, були оплески, були фото! Виконавці “Співай” – Соль, One Light Inside, REC OR DIE, Music Delight Club, SamSobiBand дарували чудові пісні та натхнення підкорювати вершини.

IMG_8022

5. ДРАБИНА

– особливий проєкт для кожного. Це подія, де  почують ваші мистецькі душі. Інколи молоді музиканти поети не можуть знайти свою сходинку, де б розпочинали творчий шлях. 

На «Драбині» кожен відчуває свободу, свою креативність, ділиться своїм потенціалом та мистецтвом. Тут збираються любителі поезії, люди розповідають та слухають вірші і не тільки! Піднімаючись на імпровізовану сцену, кожен розкривається по-своєму. Так мистецтво виноситься за межі приміщення. Декламування набуває нового, особливого відтінку. 

У Луцьку цей проєкт відбувався тричі та зібрав понад 100 учасників.

IMG_0307

Наші проєкти були б неможливі без внутрішньої роботи осередку і роботи наших служби.

НR-служба

Над комунікацією, менторством, взаєморозумінням працюють щосекунди наші вогняні ейчари! За цей рік:

-проведено 11 загальних зборів осередку;

-24 внутрішніх заходів і 6 з них від HR;

-4 особи – склад HR служби на початку року і 16 осіб – в кінці;

-База менторів з початку року з 4 активних менторів зросла до 12;

-Загальна кількість членів та членкинь на початку 2019 року – 22, в кінці року – 35 осіб;

-Кількість поданих анкет на вступ – 63, з них у період вересень-грудень – 41!

IMG_0664

Медійна служба 

Скільки ми не зробили б подій, ви б ніколи про них не дізналися, якби не ця служба! 

За 2019 рік:

– опублікували 230 дописів у Facebook, 58 у Instagram

– запустили 42 події у Facebook, які разом охопили понад 65 тис. людей

-служба зросла з 7 людей до 12

– запустили нові хештеги #ЧариЕйчарів #прОсвітка #ФРІ_підбірки #подіїФРІлуцьк #культурка

– 200 нових підписників у Facebook, ще більше у Instagram – 250

– успішно промедіювали величезний всеукраїнський проєкт – Soft Skills Camp

IMG_3110

Культурна служба

Це перезавантаження для душі, спокій, насолода, а ще – створення заходів/проєктів, де задіяні: руки, голос, міміка, уява та ДУША! За 2019 рік:

– об’єдналися і створили унікальну службу;

– поєднували мистецтво з освітою;

– збиралися разом на мистецькі «вилазки»

– організували 7 мистецьких проєктів

IMG_3016

Освітня служба

Апгрейд кожному! За цей рік:

– організували 9 зустрічей поколінь (зустрічі з старшими ФРІшниками)

– 18 тренінгів про м‘які навички

– Квест про цілі сталого розвитку

– Змінотворець

– вперше організували освітній з‘їзд ВМГО «ФРІ» «Сходка нефорів»

– Ковток Канади та Франції

– ФРІ Зю (одноденне внутрішнє навчання)

IMG_2763

СУПЕРВАЖЛИВИМИ людьми є наші партнери! Вони допомагають та стають частиною крутезних заходів від ФРІ Луцьк. Саме їхня допомога створює чудові умови для якісного проведення подій. Спікери розповідають багато корисного, але все це б втратилося, якщо б не прекрасні записники, ручки, фліпчарти тощо. Саме їхня підтримка дозволяє учасникам довго пам’ятати про наші заходи, а за це ще більша ПОДЯКА! Дякуємо вам від всієї команди «ФРІ» ви робите світ прекраснішим!

IMG_4199

ФРІ – то любов, приєднуйся до нас!