Капсульний гардероб від ФРІ Івано-Франківськ

Share

“Мені немає, що одягнути”: лекція від Франківських ФРІшнків про капсульний гардероб

Нещодавно Івано-Франківська ФРІ організувала у “Підземному переході “Вагабундо” лекцію на тему капсульного гардеробу та презентацію одягу від молодих івано-франківських дизайнерів. Спікеркою заходу стала стилістка та блогерка Юлія Крижалка.

Капсульний гардероб – це набір речей, які поєднуються за стилем, кольором та фактурою. Це комплекти одягу, які можна стилізувати між собою. Юлія Крижалка розповіла, що до капсульного гардеробу дійшла після того, коли їй набридло щоранку говорити собі “мені немає, що одягнути”.

Спікерка розповіла про етапи, як дійти до комфортного гардеробу. Найперше радить провести ревізію одягу. Далі – шукати базові речі, тобто такі, які будуть підходити до будь-якого низу чи верху. Лекторка зауважує, якщо річ довго не носять, то її варто комусь віддати. Останнім етапом є складення списку одягу, який необхідно придбати.

“Для того, щоб створити капсулу у вашому гардеробі мають з’явитися такі речі: біла сорочка, чорні штани та будь-які інші класичні речі”, – радить Юлія Крижалка. “Під час “Чорної п’ятниці” не купляйте одяг, бо знижки стимулюють до зайвих покупок. Раджу придбати дійсно якісні речі, можна і на знижках, які будуть довго носитися”.

На кінці лекції відбулася презентація підліткових брендів “4neo” та “Інверсія”. Це одяг перероблений із старих речей, який викупляють на секонд хендах та створюють новий дизайн. А також дві учасниці виграли футболки від молодих дизайнерів.