Дайджест подій ФРІ на 4-10 лютого

Share

Маємо для вас новий дайджест подій від «Фундації Регіональних Ініціатив»

ФРІ Ужгород

5 лютого – Вечір настільних ігор
Приходь грати в настолки в дружній компанії! В нас широкий асортимент ігр на будь-який смак. Якщо не вмієш – навчимо!

ФРІ Київ

7 лютого – FRI English Speaking Club Kyiv
Ми знову збираємось практикувати свою англійську у колі хороших і цікавих людей! Приєднуйся і ти, адже в нас в програмі пізнавальні ігри та фільми🇬🇧

ФРІ Дніпро

8 лютого – FRI English Movie Club – mother!
Запрошуємо тебе на спільний перегляд та обговорення фільму “мати!” (реж. Даррен Аронофскі) мовою оригіналу.
“mother!” is a psychological horror movie follows a young woman whose tranquil life with her husband at their country home is disrupted by uninvited guests.

ФРІ Луцьк

8 та 9 лютого – Тренінг з надання першої домедичної допомоги
Кожній людині потрібно володіти елементарними навичками надання першої домедичної допомоги. Саме тому ми проводимо безкоштовний тренінг, на яку навчимося надавати домедичну допомогу правильно!

9 лютого – Ніч поезії
Читати поезію вночі — це дещо нове та незвичне. Оригінальне та цікаве.
Протягом вечора та ночі ми будемо декламувати улюблені вірші, грати в Kahoot, настільні ігри, слухатимемо музику і разом відчуємо приплив ендорфінів!

9 лютого – Змінотворець – експрес-курс громадянської освіти від БУР
Якщо ти прагнеш поширювати якісні зміни, хочеш впливати на розвиток громади та згуртувати однодумців, але не відчуваєш впевненості почати щось змінювати і розчаровуєшся через пасивність власних громад, приєднуйся до команди змінотворців!

ФРІ Харків

9 лютого – Design & Marketing
Не існує більш або менш вигідної миті, щоб займатися дизайном! Попит є завжди, проте треба вміти не лише вправно малювати чи створювати оригінальні проекти, а й вміло продавати свою працю. Саме цей аспект дизайну будемо розглядати.

FRI PLUS

8 лютого – Тренінг про Авторські Права
Маєш власні доробки та не знаєш, як їх захистити? Чи можливо хочеш підвищити свою юридичну грамотність? Тоді ця подія саме для тебе! Чекаємо на авторів текстів та музичних творів, дизайнерів, артистів, блогерів, режисерів та усіх, хто хоче захистити свою інтелектуальну власність.

10 лютого – На рівні очей 3.0″
Вже втретє літературний вечір «На рівні очей» готовий зібрати у затишній компанії людей, які люблять поезію. 
Читати, слухати, пізнавати її таємничість, стати її частиною, вдихнути її подув і солод, що триває на рівні очей і залишається в самому серці. 
Все це перестане бути лише словами!

ФРІ Івано-Франківськ

9 лютого – Мотиваційний ФРІ-вікенд по-франківськи
Одна з важливих подій для ФРІшників та ФРІшниць з усієї України! Ми разом вирушаємо до Івано-Франківська, де на нас чекає два дні міцного нетворкінгу та обміну мотивацією.

10 лютого – Вечір настільних ігор
“Уно”, “Dixit”, “Бенг”, “Вибухові кошенята”, “Саботер”, “Dobble”, “Эрудит”, “Хто я”, “Суперферма”, “Story cubes”, “Карты конфликта”, “Дженга”.. Перелік наших ігор дійсно довгий! Любиш якусь з них? Або хочеш навчитися? Приходь до нас! P.S. В нас є і класика: карти, доміно, реверсі.

Більше подробиць шукайте у подіях та на сторінках ФРІ вашого міста.
Слідкуйте за нами на інших ресурсах, щоб отримувати ще більше корисної інформації: