Львівська ФРІ Plus

 Дата заснування: 01.06.2015

Львів. Місто літератури, мистецтва, натхнення та культури. Саме тут і знаходиться осередок, що об’єднує близько 100 активістів з різних куточків України. Небайдужа молодь змінює та покращує нашу країну щодня: ми створюємо проекти, які викликають щирі емоції захвату. Наші члени подорожують Україною та світом, беруть участь у міжнародних проектах та вдосконалюють власні навички.
«ФРІ+» – це нові можливості, в тому числі й корисні знайомства.
«ФРІ+» – це зміна себе, країни й світу.
«ФРІ+» – це сім’я.

Визначні проекти:

Active Citizens Camp

Табір, який щороку змінює та активізує молодь.

350 активних громадян – юних хлопців і дівчат з усієї країни – відвідали місто Сколе, щоб змінитись та почати змінювати країну на краще. Неформальна освіта, ораторське мистецтво та проектний менеджмент, купання в гірській річці та сходження на гору, ночі в наметах та вечори біля ватри під звуки гітари, тренери з усієї України та представники Британської ради – ось невеликий список того, без чого наші «Active citizens camp» вже не уявити.
Окрім цього, учасники нашого табору написали успішні проекти, які підтримала Британська Рада.

А що для вас є ідеальним відпочинком у горах?

«FRI-D club Lviv»
Один з найдовготриваліших проектів «ФРІ+».
Двічі на тиждень учасники клубу мали змогу поспілкуватися з носіями англійської, щоб покращити свої розмовні навички. Рівень володіння мовою не відігравав важливої ролі, адже фасилітатори зуміли забезпечити однаково хороші умови для розвитку й вдосконалення кожного учасника.
«Невже так легко поринути в англомовне середовище не покидаючи міста?”, – запитаєте Ви. Наша відповідь залишиться незмінною: «Так, адже з «ФРІ+» можливо все!»
Цього року ми провели Всеукраїнський Speaking Club FRI-D,  участь в якому взяли жителі  Львова, Харкова, Миколаїва, Вінниці, Херсона, Кам’янського, Рівного, Києва, Маріуполя.

«Допомогти може кожен»

Члени «ФРІ+» започаткували та координували Всеукраїнський благодійний проект зі збору крові.
Його метою було проведення Всесвітнього дня донора крові, який би акцентував увагу  населення на важливості добровільної її здачі задля порятунку інших людей.
Цілями проекту були:
1. Зменшити кількість смертей від нестачі крові чи плазми.
2. Привернути увагу людей до проблеми відсутності відповідного обладнання і тари для здачі та зберігання крові.
3. Показати громадськості, що бути донором – це не страшно і безпечно.
Наразі маємо дані лише з 13 міст: 247 донорів взяли участь в акції й надали 98.9 літрів цього біоматеріалу, що в свою чергу врятує 297 людських життів.

«Ковтки» різних країн, «Твоя країна», «Школа фандрейзингу», «Медіашкола», «Базова ФРІ школа», «Школа ораторів», «Журналістська кузня», перегляди соціальних фільмів, «Poetry LAB», «FRI-talks», благодійні місяці, в рамках яких – ярмарки, музичні вечори, аукціони тощо – це лише маленька частина суспільно корисних проектів, які реалізовує наш осередок. За підсумками 2016-2017 років, ми організували близько 240 заходів.

Наша дружня родина “ФРІ Plus” розкриває свої обійми ( от чого-чого, а цього у нас не бракує ;) ).

Слідкуй за нашими новинами та подіями в різних соціальних мережах:

Ще більше фото тут.

Голова осередку – Шаповал Аліна, 066 142 40 70 fri.plus@fri.com.ua

Голова HR-служби осередкуКозловська Соломія, 063 359 33 63