26 січня Львівська ФРІ святкувала свій 11-й День Народження!

Share

Діти в такому віці лише полишають свої іграшки, проте Львівська ФРІ вже давно не дитина: за час свого існування вона пропустила через себе багато особистостей, які розкрили свій потенціал та здобули багато нового саме тут.

Хтось зміг реалізувати ідею, хтось – навчився керувати проектами, працювати у фотошопі чи виступати на публіці, а хтось навіть знайшов майбутнього супутника/-цю по життю (про передання ФРІшної дитини на баланс ВМГО вони повідомленні). Це до того, що у ФРІ твої можливості зростають в десяток разів.

А який же День Народження без його святкування? Воно було у найкращих традиціях: з тортом, розвагами та навіть галицьким «Многая літа» (Львів, як не як).

Та щоб не перетворювати це знане дійство на звичайні посиденьки, гості мали можливість використати всю свою ерудованість та кмітливість (ФРІшники ж, все таки) і взяти участь у ЩДК від Богдана та Марти Копильчаків.

Безалкогольний пунш лився рікою, печена картопля розлетілась прямо з контейнеру, а бананові кексики від нашої голови збільшували порцію ендорфіну в мозку вдвічі. Та найбільш зачаровуючою була сама атмосфера – кількість обіймів та тепла зашкалювала.

Були гості з Києва, Івано-Франківська, Самбора, Тернополя та Львова і ми вдячні за те, що вони приділили свій час та ресурси, щоб розділити з львів’янами цю радість.

Львівська ФРІ висловлює щиру подяку:

Олі Перетяткевич – позаминулій голові Львівської ФРІ, яка не забуває про нас та допомогла з таким красивим приміщенням (Фотостудія Фіранка)

Богдану Копильчаку – за те, що розважав нас цілий вечір та робив атмосферу відкритою та веселою

Христині Скоропад – той неймовірний торт – її рук справа

Володимиру Швецю – саме йому ми завдячуємо всіма канапками (нарізки для яких він робив непрофесійним ножем) та славнозвісною печеною картоплею.

Усій команді Львівської ФРІ, яка втілила все це дійство в реальність.
Львів’яни чекають усіх в гості!