Вчимося голосувати на пальцях

Share

Сьогодні 31 січня, і це означає, що до виборів Президента України залишилося рівно 2 місяці!

За Законом, право голосу мають усі громадяни України віком від 18 років, але останнім часом усе більше розмов про те, що молодь не ходить на вибори.

Маємо це виправити! «Фундація Регіональних Ініціатив» підготувала інструкцію з кількох простих кроків, які треба виконати напередодні 31 березня.

А ще наводимо кілька переконливих аргументів скористатися своїм правом голосу на Виборах-2019

1. Голосувати на виборах – це легко!

Ваша виборча дільниця розташована поряд з місцем проживання, а отже немає нічого легшого, ніж витратити 10-15 хвилин на зміни у всій державі!

Потурбуйтеся про те, щоб точно бути у реєстрі виборців та мати можливість віддати свій обдуманий голос:
cайт Державного реєстру виборців дає змогу перевірити себе у реєстрі та тимчасово змінити місце голосування, якщо з якихось причин ви не можете голосувати за місцем проживання.

2. Голосувати на виборах — престижно!

Справжні громадяни України не викидують свої голоси, а користуються ними задля вираження своєї громадянської позиції на виборах! Покажи, що тобі небайдуже майбутнє України, добре подумавши та проголосувавши 31 березня 2019 року.

3. Голосувати на виборах — це відповідально!

Пам’ятай, що ми з тобою творимо своє майбутнє! Не можна віддавати голос наобум.

Підійди до вибору вдумливо, для цього пройди безкоштовний курс від Чесно на Prometheus.

4. Голосувати на виборах — не допустити омани!

Максимальна явка виборців — запорука чесної процедури. Ваша участь у виборах знижує шанс фальсифікації! Чим більше людей прийде на виборчу дільницю, тим важче буде підробити результати виборів.

Не хочете, щоб ваш бланк заповнили за вас? Тоді рішуче поставтеся до виборів та точно прийдіть!

5. Голосувати на виборах — необхідно!

Від виборів залежить твоє життя на наступні 4 роки!
Всі повнолітні громадяни України мають право голосу. Не скористатися ним — це як відмовити собі у спокої та комфорті на наступні 4 роки.

Кажеш, «мій голос нічого не вирішить, все давно прораховано»? Уяви, що більшість активної молоді з чітким баченням майбутнього держави буде думати так само і у день виборів просто залишаться вдома. Що тоді буде? Голосувати у більшості будуть люди, яким за це заплатили, або люди, яким промила мізки передвиборча агітація. Подумай, чи воно того варте.

Долучайся до змін і з іншого боку — твори себе та молодіжне суспільство, ставай змінотворцем та лідером думок разом з «Фундацією Регіональних Ініціатив»: вступити у ФРІ.

Слідкуйте за нами на інших ресурсах, щоб отримувати ще більше корисної інформації: