Дніпровська ФРІ

 

Дата заснування: 29.05.2015

Опис:

Дніпровський осередок ФРІ з’явився не так давно, але вже може похвалитися численними проектами та заходами. До них належать 3 ФРІ-Табори, більше 8 візитів проекту Твоя Країна, щомісячні FRI Speaking та Movie Club тощо. Наша команда постійно поповнюється новими обличчами та складається з неймовірних та зовсім не схожих один на одного людей, які прагнуть змінити світ на краще.

FRI Speaking Club та FRI Movie Club

Завжди хотів підтягнути або попрактикувати свою англійську? Ми проводимо свої клаби у самому центрі Дніпра – у Книгарні Є на Європейській площі. То ж вивчати англійську ніколи ще не було так зручно та приємно!
ФРІ-Дніпро ініціює розмовний та кіно-клуб, де ти зможеш  БЕЗКОШТОВНО поспілкуватися англійською мовою з іншими бажаючими, подивитися фільми англійською та знайти нових друзів!

Мандрівні поети на стільцях

Мандрівні поети на стільцях – це можливість познайомити публіку зі своїми віршами та послухати поезію інших. Просто беремо стілець і йдемо мальовничими локаціями міста.

мандрівні поети
Мандрівні поети на стільцях біля Театру опери та балету

ФРІ-табори

Щорічно ми проводимо освітній проект – ФРІ-табір, де збираємо молодь з усієї України. Останні наші табори – FRI Art Camp і Tiki Camp були мистецькими. Ми проводимо їх біля найчистішої річки Дніпропетровщини – біля Орелі. У нас завжди тепло і привітно. Каші завжди вистачає на усіх. А на майстер-класах люди відкривають у собі нові таланти, здібності і захоплення. Приєднуйся!

 

фрі табір
Tiki Camp

 

FRI StartUp Media Camp

Твоя Країна у Дніпрі

Кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного тобою міста. Неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, кав’ярні, музеї та театри, а також нові друзі, знання та яскраві враження! Ми провели більше 6 візитів і складно знайти людину, яка б після цього не закохалася у Дніпро та його людей.

Школа громадського діяча та Школа твого розвитку

Метою цих проеків є виховання ініціативної молоді, розкриття її потенціалу, розвиток активної молоді.
У цих Школах організатори передбачають такі тренінги як крок до лідерства, ораторське мистецтво, проектний менеджмент, тайм-менеджмент та багато інших, які були враховані за бажанням учасників.

ФРІ Дніпро у Facebook, у Instagram та у Telegram