Київська ФРІ

Share

ФРІКиївська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (КМО ВМГО ФРІ, Київський осередок ФРІ, Київська ФРІ) – осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), потужного центру підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Є колективним членом-кореспондентом Міжнародної мережі “Молодіжний правозахисний рух”. Входить до складу Київського регіонального комітету Всеукраїнської громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”

КМО ВМГО ФРІ, як і ВМГО ФРІ, є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. У стосунках з владою ФРІ притримується принципу “полісі” (англ. “policy”) – контролює діяльність представників влади, але на владу не претендує.

Серед Київських ФРІшників – молоді громадські діячі, лідери органів студентського самоврядування та професійних спілок, молоді діячі культури, молоді вчені, молоді педагоги і тренери, молоді спортсмени, молоді журналісти, молоді бізнесмени та молоді політики.

Київський осередок ФРІ був створений 29 березня 2008 року. За декілька років до цього також був час, коли осередок існував в незареєстрованому стані, – інформацію про ті часи ми зараз відновлюємо :)

ДІЯЛЬНІСТЬ:

КМО ВМГО ФРІ, як і ВМГО ФРІ, працює з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Одним з найважливіших стратегічних завдань як ВМГО ФРІ, так і КМО ВМГО ФРІ є збільшення кількості молодих активістів суспільного життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві. Для цього необхідно збільшити відсоток активних молодих людей у пропорції до всієї молоді до 5-6%.

Найбільш характерними для Київської ФРІ наразі є три напрямки діяльності:

  • захист прав та лобіювання інтересів молоді;
  • культурно-просвітницькі проекти;
  • освіта молоді.

У кожному з цих напрямків ми системно реалізовуємо проекти та кампанії Всеукраїнського, місцевого та Міжнародного рівнів.

Реалізовуємо і інші, зокрема, благодійні, мистецькі та природоохоронні проекти.

ІСТОРІЇ УСПІХУ:

Захист прав та лобіювання інтересів молоді

Успішні Всеукраїнські кампанії, які завершились або тривають:

  • З серпня 2009 р. Громадська кампанія лобіювання “Врятувати БОММЕР”, кампанія захисту найстарішого в Україні кінотеатру. Сьогоднішні результати кампанії: питання продажу кінотеатру відкладене на невизначений термін, голова Харківської обласної ради публічно вибачився перед активістами кампанії за наклеп. Кампанія реалізується Харківською ФРІ  разом з Київським та іншими осередками ФРІ.
  • Квітень-серпень 2009 р. Громадська кампанія лобіювання проти звуження існуючих прав та свобод студентів України. Результати: відмінені ініціативи Уряду щодо скорочення держзамовлення на підготовку фахівців, магістрів і докторантів, а також щодо скорочення держзамовлення в навчальних закладах і наукових установах Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони; відмінена ініціатива Кабінету Міністрів щодо істотного розширення кількості платних послуг в навчальних закладах; відмінена ініціатива Міністерства освіти і науки щодо позбавлення стипендій за одну “трійку”. Кампанію реалізовано разом з іншими осередками ФРІ та організаціями-партнерами.

Докладніше про реалізовані проекти та інші історії успіху Київської ФРІ ми ще не встигли написати :)

Докладнішу інформацію про діяльність Київської ФРІ ти можеш дізнатися тут – https://fri.com.ua/category/kyjiv

Підпиcaтиcя нa гугль-poзcилкy нoвин від Київcькoї ФPІ мoжнa тyт – http://groups.google.com/group/kyivfri_news

Хочеш вступити в Київську ФРІ? Тоді роздрукуй і заповни облікову картку (http://bit.ly/a7jAIG), та домовся про зустріч з керівництвом Київської ФРІ (https://fri.com.ua/kontakty/kerivnytstvo).

Залишити відповідь