Молодь домоглася, щоб Ющенко допоміг Володарському

Share

В Києві, Луганську, Харкові, Черкасах, Луцьку та Хмельницькому пройшла акція на підтримку Олександра Володарського, заарештованого за акцію протесту проти Національної комісії з питань моралі. Організатор київської акції – Михайло Каменєв, заступник голови Київської ФРІ. Організація також підписала петицію до Президента. Результат в тому числі і цих дій – Володарського звільнили з СІЗО на поруки.

Як хлопці до Ющенка докричалися :)

НАГОЛОШУЄМО, ЩО КИЇВСЬКА ФРІ НЕ ПІДТРИМУЄ ДІЙ ВОЛОДАРСЬКОГО:

1). Чому допомагаємо? Бо справа не стільки стосується Олександра Володарського, скільки полягає в прецеденті. Якщо посадять його – почнуть саджати “за політику” чітко. Активісток FEMEN ж навіть не затримали за їх оголення на Майдані. Бо не політика. Точніше, менш серйозна політика.
2). Нацкомісія з питань моралі вже точно не та структура, яку слід виправдовувати. Бо вона разом з депутатами насаджує цензуру у незалежну пресу. І цензура ця стосується зовсім не порнографії й матюків, хоча “реформи” комісії і вводяться під виглядом боротьби з цими явищами.
3). Акція Олександра Володарського стане прикладом для наслідування лише для тих, хто хоче сидіти в СІЗО місяцями. Тобто акцію Володарського теоретично могли б наслідувати, наприклад,  навіжені, якби його не “закрили” в СІЗО. А його “закрили”.
4). Ми не підтримуємо формат протесту Олександра Володарського проти Нацкомісії. Формат неприйнятний хоча б тому, що поряд могли проходити діти. Але ми не хочемо, щоб він сів на роки у тюрму. Штраф і громадський осуд – не більше.

Луганська акція на захист Володарського

Харківська акція на захист Володарського

Залишити відповідь