Рівне відвідали студенти з Волині

Share

В рамках реалізації проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада», на запрошення РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив», 19 березня 2008 р. Рівненщину відвідали представники органів студентського самоврядування з найбільших вузів Волині: Волинського державного університету ім. Лесі Українки, Волинського інституту економіки та менеджменту, Луцького державного технічного університету, Вищої школи «Луцький гуманітарний університет», Волинського державного училища культури і мистецтв. Метою візиту було знайомство представників Волині з історією та діяльністю органів студентського самоврядування та молодіжних громадських організацій міста Рівне.Основною частиною візиту було засідання круглого столу на тему «Стан органів студентського самоврядування. Проблеми та обмін досвідом у їх розв’язанні», який відбувся о 15.00 у приміщенні зали засідань Рівненського Інституту Слов’янознавства.

Під час засідання круглого столу представники рівненських та волинських вузів обговорювали актуальні для обох областей проблеми студентського самоврядування та шукали шляхи їх вирішення. Координатор проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» Катерина Мариняк розповіла про участь у автобусному турі в рамках Антикорупційної кампанії, яку проводить Українська Студентська Спілка спільно з Фондом Фр. Еберта. По закінченню круглого столу студенти обмінялися досвідом вирішення проблем органів ОСС та обговорили можливості подальшої співпраці.

Окрім засідання круглого столу в рамках візиту волинських студентів передбачалося також їх знайомство з історією створення та діяльністю Рівненського Молодіжного Центру та молодіжними громадськими організаціями, що функціонують на його основі. Також в рамках візиту волинські студенти відвідали вищі навчальні заклади міста: Рівненський державний гуманітарний університет та Національний університет водного господарства та природокористування.

Фундація Регіональних Ініціатив щиро дякує керівникам ОСС Рівненських вузів за допомогу в організації приїзду волинських колег.

Залишити відповідь