Третя благодійна акція “Почуйте всі!” у Рівному

Share

Вже третій рік поспіль Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» проводить благодійний проект «Почуйте всі!». Метою проведення цьогорічної акції є збір коштів для закупівлі обладнання для діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами зору.
Цьогорічна благодійна акція “Почуйте всі!” має на меті допомогти дітям з вадами зору. Для цього сотні волонтерів розійдуться всіма куточками Рівненщини з невеликими скриньками у руках та закликатимуть всіх охочих долучитися до благородної справи.
—Усі зібрані кошти ми спрямуємо на придбання мікроскопа з коаксіальним світлом для діагностування вад зору у дітей в очне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, — зазначив голова Рівненської обласної організації “Фундація Регіональних Ініціатив” Зураб Кантарія. — Справа в тому, що такий апарат коштує понад 50 тисяч гривень. Отримати такі гроші з бюджету, самі розумієте, нереально. А апарат насправді потрібен, адже він допоможе покращити зір не одній дитині.
Загалом до організації акції в області цього року підійшли вкрай серйозно.
—Раніше ми збирали кошти лише у Рівному, а тепер залучили всю область, — пишається координатор благодійної акції “Почуйте всі!” на Рівненщині Марія Димухаметова. — Дуже активно підійшли до участі в акції волонтери з Острога. Майже сто молодих людей різного віку, які навчаються в Острозькій академії, зголосилися допомогти в організації збору коштів. Та й у Рівному бажаючих чимало. Плануємо, що на вулицях Рівного упродовж акції буде знаходитися до двохсот скриньок. До того ж на вихідних скриньки розмістять у ресторанах “Фараон”, “Париж” та “Магнат”.
Оскільки цьогорічна акція “Почуйте всі!” має загальноукраїнський масштаб, кожне місто наділили спеціальним кодом, як і кожного волонтера. Рівне у цьому переліку отримало число 15. Так само має наше місто й свого почесного волонтера — голову РОДА Віктора Матчука.

Залишити відповідь