ФРІ продовжує діяльність: які проєкти роблять осередки?

Share

Ділимося, як справи у крутецьких фрішних ініціатив, які наші осередки проводять зараз під час війни.

Ярмарки «Солодка допомога»

Перший міні-ярмарок проходив 12 березня, на ній молодь, продаючи печиво, зібрала аж 8 тисяч гривень за 40 хвилин. Через два тижні відбувся і другий ярмарок, він був більш масштабнішим — на ній зібрали 42,5 тисячі. Ярмарки проводилися в Івано-Франківську.

Також проведенням благодійного ярмарку займалися і луцькі фрішники. За пару годин назбирали 17 тисяч гривень.

«Драбина»

Легендарна фрішна драбина повернулася в Івано-Франківськ і Луцьк. Цей проєкт — чудова нагода молоді заявити про свою творчість. Продемонструвати вміння грати на музичному інструменті, зачитати свої вірші або заспівати улюблену пісню — це все на драбині просто неба.

Благодійний квартирник

Черкаський осередок ФРІ спільно зі спільнотою «Української Волонтерської Служби» проводили благодійний квартирник. Основна мета — збір коштів для тероборони та цивільного штабу допомоги у Черкасах.
Зібрали 5271 грн на потреби штабу.

English Speaking club

Володіти англійською мовою ніколи не було зайвим. Стійкі мовні звороти, багацько лексики та багато практики — покращуй свою англійську разом із ФРІ! Розмовний клуб проводить харківський осередок спільно із ФРІ Суми, а також ФРІ Одеса.

«Співай своє»

Забагато мистецьких проєктів не буває. На акустичному вечорі у Луцьку музиканти співають пісні українською про те, що зараз відчуває молодь, що їй болить.

«Пиши»

Важко тримати все в собі. Саме тому луцькі фрішники запрошують молодь на ще один мистецький проєкт «Пиши». Творчість, натхнення, креативне письмо — формула незабутнього вечора.

Тримаймо спокій та вірмо в перемогу!