👥 ФРІшники взяли участь у тренінгу із залучення молоді до прийняття політичних рішень в Україні

Share

Тренінг проводився 24-25 січня в рамках проєкту EU4Youth – Youth Engagement Roadmaps project. Було залучено не тільки молодіжні ради, а і молодіжні організації. Це чудова можливість познайомитись з людьми, які працюють у сфері молодіжної політики, але роблять це різними методами та в різних напрямках.

На тренінгу було представлено методи залучення громадян та підходи до адвокації влади молоддю. Учасники дізналися про приклади ефективного співробітництва громадянського суспільства з органами державної влади та моделі, які можуть підійти для молодіжних організацій України.

DSC_0069

💬 «Тепер я краще розумію процес формування політики та бачу, де і як молодь може брати участь і як можна активніше залучати самих громадян до формуваня політики. Найбільше сподобалась робота у командах, де ми аналізували проблеми, які хвилюють молодь, та методи їх вирішення. Крім цього, оцінювали ефективність різних моделей співпраці та адвокації молодіжних представників із владою», — розповідає фрішниця Емілія Цера.

DSC_0032

💬 Владислав Ковальський, що також представляв ФРІ, ділиться своїми враженнями: «На тренінгу я відчув, що мені бракує базових знань у темі адвокації. Захід був гарно організований, ми дізналися багато нового на цю тему. До того ж ми мали змогу познайомитися з цікавими людьми».

DSC_0022

Тренінг був корисним для молодіжних організацій в Україні, які хочуть впливати або вже впливають на прийняття політичних рішень та працюють у сфері молодіжної політики.

Дякуємо EU4Youth та нашим партнерам з НУМО за можливість стати частиною заходу!💪🏻