ДівЧАТ: як Франківськ проєкт про секс-освіту реалізував?

Share

Тепла дівоча атмосфера, відверті бесіди про комплекси і зміни в собі, пізнання основ сексуальної освіти та протидії насильству, – ось так 11-12  грудня проходив проєкт «ДівЧАТ» в Івано-Франківському осередку.

IMG_0973

Організаторки зібрали 13 учасниць на дводенний тренінг у комфортному та дуже домашньому ресурсному центрі місцевої ГО СТАН. Дякуємо йому за цю можливість! 

IMG_0974

Отож, як пройшли ці 2 дні? 

ДЕНЬ 1. Субота, 11 грудня✨

📍Прослухали лекцію від психологині Аліни Касілової про розуміння й прийняття свого тіла, поняття краси та розвиток впевненості в собі.

📍Подивилися захопливий фільм про дружбу, дискримінацію та боротьбу жінок за власні права під назвою «Приховані фігури».

IMG_0972

ДЕНЬ 2. Неділя, 12 грудня ✨

📍Прослухали лекцію від гінекологині Марії Іваськів про менструацію та перший секс: як, де і з ким.

📍Поласували смачнющими круасанами від «Цар Хлібу». Дякуємо за якісну та свіжу продукцію! 

IMG_0966

📍Поспілкувалися разом зі спікерками Дарією Сидор та Анастасією Кіжло на тему насильства та протидії йому. 

IMG_0968

Також ми розіграли серед учасниць продукцію від наших партнерів. Три дівчини отримали ароматичні свічки від mymood.ua_candles, три інші – прикраси з бісеру від Biserka, а ще двом учасницям дісталися сертифікати на 200 грн на будь-який прийом їжі в закладі мережі «23 ресторани». Упевнено можемо сказати, що всі учасниці залишилися задоволеними призами. Щиро дякуємо таким крутим соціально-відповідальним брендам за підтримку!

IMG_0969

Подія пройшла успішно – на рефлексії учасниці ділилися приємними враженнями та цікавими інсайтами. І навіть підкинули організаторкам ідеї розвитку подібних проєктів у подальшому. Тому це точно не кінець – це тільки початок чогось ще більш масштабного та важливого 😌

IMG_0970

За фото дякуємо Марії Процак.

IMG_0967