Третя річниця “Драбини” у ФРІ Луцьк

Share

Нещодавно відбулась третя річниця проєкту “Драбина” і ми не перестаємо виносити творчість за межі приміщень на вулицю.

А ти уже бував на “Драбині”? Ні? Тоді, мабуть, ти просто ще не знаєш про цей проєкт. А якщо ти уже був учасником, тоді давай згадаємо ту атмосферу, яка завжди панує на “Драбині”.

-Що таке “Драбина”?

“Драбина” – це мистецький проєкт, який для кожного має особливе значення. Хтось декламує вірші, хтось грає на музичному інструменті, а хтось розказує історії. Але яка б це справа не була, у кожного є своє трактування цьому. Для когось це свобода, а для когось спокій. Тут ти можеш проявити всі свої амбіції і не переживати, що хтось тебе за це осудить.

IMG_0307

-Чому варто прийти?

Це чудова можливість відкрити свою творчу особистість, показати таланти та просто поділитися мистецтвом з іншими. Ти можеш піднятися на драбину та все це продемонструвати. Поезії, пісні, уривки з книжок, стендапи та інші прояви мистецтва – все це приймається. Головне не виходити за межі пристойності.

IMG_0364

Цей проєкт ідеально підходить для тебе якщо ти:

  • Граєш на музичному інструменті ,співаєш
  • Пишеш власні твори
  • Любиш проєкти ФРІ і прийдеш як глядач
  • Просто декламуєш вірші
  • Читаєш реп
  • Розповідаєш стендапи та різні історії
  • Маєш що розказати(всі інші прояви мистецтва)

Ми будемо дуже раді бачити тебе на “Драбині”, і, як завжди, великою компанією, у дружній і творчій атмосфері будемо ділитися мистецтвом.

-Що говорять про “Драбину” учасники?

Для того, щоб краще зрозуміти атмосферу, яка панує під час проєкту, розглянемо коментарі самих учасників. Чого вони очікують та які емоції отримують після “Драбини”.

«На драбині завжди атмосферно, приходять суперкласні творчі люди, які показують себе з різних сторін. Очікувала відчути спокій, приємну атмосферу та єднання душ. Мої очікування справдилися».

IMG_6651

«Часто буваю на “Драбині”. Все відбувалося, мабуть, краще ніж очікувалося. З нетерпінням очікую на наступну “Драбину” і вже обов’язково підготую вірші».

IMG_0416

«Коли ти приходиш і бачиш людей, які зібралися, то розумієш, що сьогодні будуть зачитані класні вірші, можливо гратимуть музиканти. І це вже несе в собі атмосферу. Якщо будуть ще можливості прийти на “Драбину”, будь-якого формату, будь-яких тематик, я обов’язково прийду».

IMG_0483

«Кожна “Драбина”, а їх було приблизно 10, інтригувала мене тим, що я не мав уявлення, що сьогодні буде прочитано на драбині, хто сьогодні співатиме чи гратиме на інструментах, а може вилізе і зачитає стендап. Не менш приємно усвідомлювати, що на драбині кілька хвилин тому виступали люди, що вперше почули і прийшли на цей проєкт, люди, що регулярно виступають на ній, і ті, що виступали ще в далекому 2017 році. Також на це впливає вуличний формат, де хтось рандомно може йти вулицею і “примкнутися” до нас як активний учасник чи глядач».

IMG_6558

«Приходив з позитивними емоціями. Трішки страху. Але в основному були позитивні емоції. Захід класний і буду радий прийти на наступну “Драбину”».

IMG_6447

«Завжди коли я йду на “Драбину”, очікую почути щось авторське, бо вона завжди щира та глибока, почути для себе нових авторів та запам’ятати хоч якийсь уривок з почутого. Я прониклась від того, як учасник розповідав вірші Стуса, які як ніколи на часі, і цей вірш “Терпи, терпи – терпець тебе шліфує” був надзвичайно доречним в контексті того, що книгу “Справа про Василя Стуса” заборонили. Мої очікування повністю справдились, адже я почула і авторські вірші, і авторську прозу, і вже писанину відомих письменників, і все це дуже справило на мене враження».

IMG_0366

Досі маєш сумніви? Тоді слідкуй за анонсами і приходь на наступну “Драбину” , щоб переконатися у всьому на власному досвіді.

Фотограф: Юрій Євтушко

Автор статті: Христина Крот