Освітній Шабаш або як за 2 дні дізнатись секрети успіху Освітньої служби

Share

31 жовтня та 1 листопада відбувся з’їзд Освітньої служби ВМГО ФРІ. Цього разу збиралися онлайн через негативну динаміку захворюваності на Covid-19, але це не стало на заваді продуктивній роботі.

Тематику обрали під Гелловін, бо захід припав на дні його святкування 31 жовтня – 1 листопада. На з’їзді були присутні представники з 11 осередків, і ми вкотре переконались у популярності неформальної освіти.

Готувалися дуже ретельно: склали програму і правила заходу, залучили ігрофіковану систему у Badge Craft і багато цікавих діджитал платформ для взаємодії з учасниками онлайн.

Які інструменти радимо використовувати на онлайн-заходах, беріть собі з наших напрацювань.

Першого дня після енергійного тімбілдингу під модерацією Анастасії Гайдич, учасники заглянули до “горища освітки”, щоб обмінятися досвідом роботи напрямку у своїх осередках, у чому їм допомогла голова Освітньої служби ВМГО ФРІ Катерина Білохвіст.

Ну, а проєктна майстерня з Олександром Ткачинським перетворилась у команду роботу над покращенням мережевих проєктів ФРІ, серед яких розглянули: ФРІ-табори, Вуличний Університет, Твоя Країна, Драбина.

Рефлексія допомогла усвідомлено проаналізувати перший день Освітнього шабашу та емоції від нього. А яким персонажем на дереві ви б себе описали?

рефлексія 1

У другий день разом з членкинею Ради Старійшин ФРІ Анною Процик “чаклували” над онлайн-проєктами, та тепер знаємо, як їх якісно проводити, а разом з Уляною Кашепою, головою Ради Старійшин ФРІ, створювали цикл освітньої діяльності для осередків протягом року.

Завершальна рефлексія допомогла глибше проаналізувати здобуті знання та зробити висновки по завершенню онлайн-з’їзду.

Ми залишали на кладовищі те, що “припинимо робити”, варили зілля з того, що “продовжимо робити” і записували ідеї для ФРІ у скриньку Пандори, вміст якої, у нашому випадку, сприятиме поширенню неформальної освіти в Україні, коли її відкрити.

рефлексія 2

Переможцями ігрофікації, які отримали брендовані подарунки ФРІ, стали:
Микола Кліщ з ФРІ Львів, Валерія  Подольська з ФРІ Харків, Михайло Діденко з ФРІ Вінниця. ФРІ Чернівці отримали Приз глядацьких симпатій за найкращу презентацію діяльності освітньої служби свого осередку.

ігрофікація
переможці

Хочемо подякувати команді організаторів за якісну реалізацію Освітнього з’їзду ФРІ онлайн: Ірині Пилипчук, Юлії Глушко, Ангеліні Лешак, Анастасії Гайдич, Аліні Шаповал, Леоніду Корнієнку та Катерині Білохвіст.

А також всім спікерам та учасниками, які стали цінною частиною цього заходу!

учансики
учасники