СтопШкарлет: регіонал, корупціонер, плагіатор

Share

30 червня під КабМіном у Києві була проведена акція проти призначення Сергія Шкарлета на в.о. міністра освіти.

Окрім столиці на акцію також зібралися у Дніпрі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Луцьку, Львові, Одесі, Сєвєродонецьку, Харкові, Чернівцях й Чернігові.

Тисячі людей вийшли, аби оскаржити рішення уряду. Депутати, студенти й навіть ректори інших університетів виступили проти цього призначення.

Сергій Шкарлет, в минулому ректор Чернігівського технологічного університету, прославився своєю науковою роботою, 70% змісту якої він зплагіатив. До того ж, стверджується, що він є найближчим соратником Табачника (8-го міністра освіти України, який працював при президенстві Віктора Януковича й знаходиться у всеукраїнському розшуку з липня 2015 року), який нагородив його посвідченням заслуженого діяча науки і техніки України. Наш новий міністр також нещодавно придбав собі елітне авто майже за $60 тисяч університетських коштів.

І це той міністр, якого всі хочуть бачити? Чи може міністром освіти ставати академічно недоброчесна людина?! І чи вона не повинна бути взірцем в галузі науки й освіти, принаймні для своїх колег?

Питання риторичні. ФРІ проти таких призначень. І надалі організація не буде підтримувати такі невмотивовані рішення. Проблема дефіциту компетентності в державному апараті – це наша з вами проблема, яку ніхто окрім самих нас не вирішить. Тому закликаємо вас не мовчати і мобілізуватися задля нашої спільної справи!