Онлайн-марафон «Your Turn»: найпродуктивніший тиждень карантину 

Share

Якщо ви хвилювалися, що карантин мине без жодної користі, сподіваємось, Івано-Франківському осередку ФРІ вдалося розвіяти ці тривоги! Адже перший тиждень травня ми зустріли онлайн-марафоном домашньої продуктивності “Your Turn”. Сім днів учасники отримували завдання, які мотивували робити справи, відкладені у довгий ящик!

1️⃣ У перший день марафону учасники переглядали відеоконференцію на TED. Кожен обрав тему, близьку своїм поглядам і ділився із нами новою інформацією, почутою в цій галузі від професійних спікерів

2️⃣  Цифровий клінінг — завдання, потрібне не лише для збереження внутрішньої  пам‘яті гаджитів, які ми рідко випускаємо з рук навіть на годину у наші дні. Очищення важливе не лише для активної роботи пристроїв,  а і для навколишнього середовища! Кожен спам-лист викидає в атмосферу близько 0,3 грамів CO2! А під час відправлення мільярду спам-листів в атмосферу потрапляє скільки ж парникових газів, як від роботи 3 мільйонів автомобілів! Тому ретельне очищення від непотрібних файлів ваших пристроїв важливе для підтримки довкілля!

3️⃣ Нарешті рутинні домашні справи, як-от прибирання, миття посуду чи приготування їжі, перестали хоч на день бути такими монотонними. Адже під час їх виконання ми з вами слухали найвідоміші українські подкасти! Знову ж таки, кожен обирав тему, яка цікава йому: інтерв‘ю, політика чи історія успіху

4️⃣ Куди ж без турботи про своє тіло! Карантин згубно впливає на фізичну активність, адже вдома дуже важко встояти перед спокусою лежати на дивані весь день. І навіть якщо ви маєте змогу гуляти щодня і проходите мінімум 5 тисяч кроків, цього мало вашим внутрішнім органам і м‘язам. Ми запропонували вам добірку із ефективними вправами для домашнього тренування на 40-50 хвилин. Звісно, виконувати такий воркінг-аут необхідно мінімум через день, щоб відновити фізичну форму, налагодити обмін речовин, покращити самопочуття. Сподіваємося, ми вас надихнули!

5️⃣ Чи помічали ви, що самоізоляція також помітно вплинула на наше вміння виразно і чітко говорити? Так, за час перебування вдома ми маємо змогу завести Інтернет-знайомства і потеревенити з друзями по телефону годинку-другу. Та весь інший час ми здебільшого мовчимо. Отож, щоб після карантину зберегти артистичність і чіткість свого голосу, потрібно виконувати вправи для оратора. Було весело спостерігати, як учасники марафону вправляються в сторіс, ми дуже раді, що підняли вам настрій і змотивували попрацювати над вимовою!

6️⃣ Документальні фільми часто залишаються поза нашою увагою із різних причин. Для когось вони надто довгі, для іншого — заплутані, ще для когось не вистачає гостросюжетності. Але ми недарма попросили вас переглянути саме такий фільм. Адже ці 2,5 чи 3 години здатні візуалізувати те, про що розповідається у десятках книжок, показати в незвичному ракурсі історичні, політичні чи інші події! Переглянувши такий фільм, ви точно справите враження обізнаної людини з критичним мисленням у будь-якій розмові!

7️⃣ Останнє завдання нашого тижневого марафону полягало у тому, що учасники робили міні-самоаналіз і згадували про справу, яку давно хотіли розпочати, але завжди відкладали на потім. Учасники знайшли нове хобі, почали читати книжки, а дехто навіть наважився працювати у новій для себе сфері, щоб збільшити досвід і дохід.

Дякуємо усім за ваші відгуки, за репости в сторіс, адже вони свідчать про те, що за ці 7 днів кожен із нас став кращою версією себе! А ми захоплено спостерігали, як завдання мотивують вас лише півгодини на день виділяти на корисні справи, що закарбували цей тиждень у вашій пам‘яті як пізнавальний і продуктивний. Дякуємо усім, хто взяв участь у карантинному марафоні «Your Turn»!