ФРІ вимагає справедливого розслідування справи Каті Гандзюк

Share

Вчора, 27 квітня, Офіс Генерального прокурора завершив досудове розслідування щодо замовників та організаторів нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк, яке здійснювали слідчі Служби безпеки України. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко. 

Однак адвокати потерпілих, родина загиблої та активісти вважають передачу справи до суду передчасною. Зокрема через те, що проведені не всі слідчі дії, про які просила сторона потерпілих, та через ризик, що може не вистачити доказів для оголошення вироку організаторам вбивства. Тому, не зважаючи на карантин, у Києві та Дніпрі вчора відбулося одразу кілька акцій проти дій прокуратури.

ФРІ послідовно виступає проти нападів на громадських активістів. Минулого року ми неодноразово виходили на вулиці міст з питанням: “Хто замовив Катю Гандзюк?” Сьогодні, вже маючи відповідь на нього, наполягаємо на виваженому та справедливому розгляді всіх аспектів справи, а за потреби — здійсненні всіх необхідних слідчих дій.

Винні мають бути покарані!