Агов, тут Чернівці!

Share

Увага, Буковинське!

Вас вітає Чернівецький осередок ФРІ з самого епіцентру короновірусної інфекції в Україні! І хочемо вас заспокоїти, що більше не буде жодного слова про Covid-19. Чернівці відомі не тільки вірусом, а ще й чудовим та крутим осередком. Про нього й піде мова.

Чернівецький осередок ФРІ (який зайняв друге місце на битві осередків, вибачте, не втримались вам нагадати, що ми зайняли ДРУГЕ місце) це команда крутих молодіжних активістів міста, що створює проєкти з неабияким ентузіазмом та захопленням!

Ми всі різні. Кожен з нас має свої сильні та слабкі сторони: хтось бачить свій розвиток у медіа, а інший обожнює працювати з людьми, хтось краще жартує, а хтось інтелектуал. Не дивлячись на це, всі ми працюємо заради однієї мети – розвитку активізму на Буковині. А для того, щоб ця ціль ставала ближчою, ФРІ Чернівці сприяє тому, щоб члени нашого осередку доповнювали одне одного, єднались і ставали справжньою ФРІшною сім’єю.

Звичайно, сімейне життя не легке, бувають моменти, коли ми сперечаємось, ображаємось, не платимо членські… Але з часом образи проходять і ми знову всі разом! Так і створився наш девіз: «Спільними зусиллями – разом і до кінця!».

Отож, як почалась наша історія ?

З відповіді на сторіс в інстаграмі. Чесно.

Діло було восени 2018-го року,  на одному з чернівецьких нетворкінгів,  Рівненський красунчик на ім’я Віталік, який пише цей текст (доброго дня/вечора, нарешті привітались) познайомився з Олею, та яка Д’яконюк, і обмінялись вони контактами про всяк випадок.

Пройшло декілька днів. Далі взаємної підписки справа не пішла. І от в один прекрасний день, Віталік гортає сторіс і бачить, що Оля… в Рівному! Віталік не витримав і написав їй, привітавши з правильним вибором міста (Рівне справді топ). Між ними зав’язалась переписка, під час якої Оля запропонувала відновити осередок ФРІ у Чернівцях. Так як Віталік парубок моторний, то відразу погодився. Він запросив друга Сергія, а Оля взяла благословення у старих чернівецьких ФРІшників. Зустрівшись та обговоривши всі деталі, вони провели Базову Фрі Школу і в грудні відродили осередок.

Якось так.

Що ж на даний момент, у нас є?
Ну як то кажуть: «краще один раз побачити – ніж 100 раз почути». Тому гайда на наші сторінки у соц мережах: 
FB Instagram Тelegram(в сенсі ти ще не підписаний? Не треба так, ми ж стараємось)

Що ж буде далі ?

А далі буде…

Головне пам’ятайте, що на мальовничому західному краєчку України є осередок, який гідно представлятиме ФРІ на Буковині та з радістю буде чекати на фрішників з інших міст. Тому запрошуємо всіх охочих побачити перлину Буковини.

Всім любові!

Ваші ФРІ Чернівці (осередок, який зайняв ДРУГЕ місце на битві осередків))

P.s а ще у нас є канал з локальними мемчіками : «І Фрішно, і грішно» , підписуйтесь)