Мотиваційний тренінг у Вірменії

Share

У грудні 2019 року троє фрішників взяли участь в унікальному тренінгу з мотивації «Gates and Keys: Motivation» від організації ICIRLD — наших партнерів з Вірменії. 

Тренінговий курс був присвячений розвитку навичок мотивації в молодих лідерів, а також мав на меті допомогти з цілями, пріоритетами та розширити свідомість.

photo_2020-03-06_19-06-13

Для Романа Мельника участь у програмі стала чудовою нагодою вперше побувати за кордоном та відвідати таку яскраву й екзотичну країну, як Вірменія.

«Ми приділяли багато часу тому, про що ніколи не задумувалися. Наприклад, медитували, згадували дитинство й шукали себе, — ділиться враженнями від поїздки Роман. — Загалом навчальна програма сподобалася, освітня частина становила 6–7 годин на день, а також ця поїздка стала чудовою можливістю попрактикувати англійську мову, спілкуючись з активною молоддю з інших країн. Найбільш резонансним став досвід грузинів, які ділилися своїм баченням сусідства з Росією, що для українців також було актуальним».

photo_2020-03-06_19-06-08

Вікторія Вольвач, голова осередку ФРІ Суми, згадує мотиваційний тренінг у Вірменії як найкращу подію 2019 року, що допомогла визначитися з пріоритетами, а також навчитися виділяти час на відпочинок та на себе:

«Це справді масштабний проєкт, однак, порівняно з фрішними заходами, він був менш інтенсивним. Учасники мали час подумати й відпочити, помедитувати, зайнятися арттерапією, намалювати спогади з дитинства або скласти вішліст».

Загалом у заході брали участь учасники восьми країн, які після тренінгів проводили запальні вечори з неформальним спілкуванням та затишною атмосферою. Досить тепло Вікторія згадує учасників із Грузії, які були надзвичайно натхненними та запальними. Особистим проривом для фрішниці стала практика англійської та німецької мов, а також можливість переосмислити пріоритети й цінності в житті.

photo_2020-03-06_19-06-17

«Коли ти голова осередку ФРІ, ти стомлюєшся, а ця програма допомогла перезавантажитися. Вдячна за таку можливість і хочу поїхати ще», — підсумовує Вікторія.

Фрішниця Анна Пашкевич так описує свій досвід: «Я працюю HR People Partner в IT-компанії. Загалом з мотивацією стикаюся часто — як у роботі, так і з власною, проходила через періоди вигорання. Тож мені цікава ця тема, і я хотіла дізнатися, що ще існує в царині мотивації, щоб краще розуміти себе та інших. На програмі я була тімлідеркою, і це перший досвід у такій ролі. Мені сподобалося!

photo_2020-03-06_19-06-16

Найяскравіші враження — це неймовірні люди, кожен зі своїм неповторним досвідом, з якими можна обговорити серйозні теми і, звісно, потусити. Це моя друга міжнародна програма, і я була lвражена, що можна збиратися всім разом, реально гуртом відпочивати, а не розбиватися на маленькі групки.

Навчання було крутим, ми мали досвідченого тренера, який давав багато корисної інформації щодня. Я зрозуміла нові речі про себе, про які раніше не здогадувалася. Частково матеріалами після проєкту поділилася з колегами й використовую зараз ці інсайти для себе в роботі. Круто, що кожен може почерпнути щось для себе з отриманого матеріалу».

photo_2020-03-06_19-06-19

Сподіваємося, що позитивний досвід фрішників допоможе й іншим з мотивацією у створенні власних проєктів та участю в міжнародних програмах!

Підготувала Марія Рідкоус