ФРІ зорганізувала свій перший міжнародний обмін

Share

З 25 лютого по 4 березня у Верховині відбувався перший молодіжний обмін від ФРІ «Many Cultures — One Human Race». Фінансований Європейською Комісією, Erasmus+ зібрав разом 33 учасників із шести країн: Вірменії, Італії, Йорданії, Франції, Польщі та України.

Члени нашої організації майже рік працювали над цим проєктом, щоб зміцнити міжкультурний діалог та ознайомитися з міграційною ситуацією у відповідних країнах.

Протягом тижня неформальної освіти учасники:

  • обговорили стереотипи про різні національності та спробували підтвердити чи спростувати їх;
  • визначили поняття міграції та її типи;
  • ознайомилися зі способами сприйняття світу різними культурами;
  • обговорили причини упередженого ставлення до окремих людей;
  • здружилися за допомогою численних тімбілдингів.

Організатори вважають своїм найбільшим досягненням те, що нам вдалося об’єднати людей з надзвичайно різним життєвим досвідом та менталітетом, адже завдяки цьому проєкту учасники стали ближчими одне до одного й розпочали міжкультурний діалог.

«Важливість молодіжного обміну полягає в людях, які брали в ньому участь. Ми створили молодіжну платформу, щоб обмінюватися досвідом у сфері міграції, викорінювати стереотипи про інші культури й зрозуміти, що різноманітність — це перевага, а не недолік»,


— ділиться Ольга Доброва, голова Міжнародної служби ФРІ.

ФРІ вдячна всім партнерам, які доклали зусиль, щоб цей проєкт став реальністю: Fundacja Zielony Słoń / Green Elephant Foundation (Польща), Parcours Le Monde Ile-de-France (Франція), International Center for Intercultural Research, Learning and Dialogue (Вірменія), Youth Spirit Center – YSC (Йорданія) та Associazione Vagamondo (Італія).

Ми щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

Дізнайтеся більше про підготовку до проєкту «Many Cultures — One Human Race» та залишайтеся з нами!