Перший фрішний Erasmus+ готовий до старту!

Share

Тим часом як іде бурхлива підготовка до Erasmus+ проєкту «Many Cultures — One Human Race», в Україну завітали тімлідери команд з Польщі, Франції, Йорданії, Італії та Вірменії.

Представники різних держав уже встигли між собою познайомитися та подружитися. Завдяки цьому зустріч виявилася дуже продуктивною, бо:

📍 обговорили всі деталі та пункти програми;
📍 розподілили обов’язки між організаціями;
📍 обговорили практичні деталі: трансфер до місця, проживання, їжу, повернення коштів;
📍 установили чіткий план дій: відбір учасників, отримання віз, завдання для учасників по завершенню проєкту тощо.

Нагадуємо, «Many Cultures — One Human Race» — це Erasmus+ проєкт, що організовується командою Міжнародної служби ФРІ спільно з нашими партнерами Fundacja Zielony Słoń / Green Elephant Foundation (Польща), Parcours Le Monde Ile-de-France (Франція), International Center for Intercultural Research, Learning and Dialogue (Вірменія), Youth Spirit Center – YSC  (Йорданія), та Associazione Vagamondo (Італія) і відбуватиметься з 25 лютого по 4 березня у Верховині.

Його мета — підтримувати мігрантів, проаналізувати процес міграції й дослідити ставлення до людей різних національностей, шукаючи способи, як змінити упередження щодо представників різних країн і руйнуючи стереотипи. Також проєкт допоможе покращити рівень толерантності та розпочати міжкультурний діалог між організаціями для спільної роботи в майбутньому.