ArtNetworking

Share

Art Networking вже встиг стати однією з візитівок ФРІ Київ! Популярний захід, організований командою мистецької служби захоплює все більшу аудиторію. Вони провели вже чотири заходи, а на черзі п’ятий! Що ж так захоплює мистецьку молодь Києва?

Секрет Art Networking у тому, що він дає можливість талановитим музикантам та поетам нашого міста відкрити себе. Адже у колі однодумців це набагато легше зробити. Захід надає можливість “понетворкати”, набратися ідей, розповісти про себе, обговорити мистецькі тенденції і багато іншого.

IMG_2164_2

Останній Art Networking випав на 14 лютого. Ще досі відчувається атмосфера кохання і творчості, адже захід залишив приємний післясмак.

Що ж цікавого було 14 лютого на нетворкінгу? Приготуйтеся, бо далі буде гаряче!

Art speed dating – спеціально для тих, хто хоче заявити про себе не тільки словом, а й ділом. Хлопці та дівчата за допомогою малюнків розкривали свої емоції та розповідали про себе.

5  фотка-2

«Родзинкою» вечора стала контактна імпровізація. Учасники поділилися на 2 команди та пробували себе у ролі того, хто веде і кого ведуть. Музика, яка постійно змінювалася, допомагала створити зв’язок між учасниками.

Альфою і омегою вечора стала творчість. На Вільному мікрофоні член ФРІ і за сумісництвом талановита поетеса Марина Дубовик представила свою поетичну збірку. Інші поети розповіли про своє бачення гострих соціальних проблем.