ФРІ переходить на онлайн формат проведення заходів

Share

Зважаючи на розвиток ситуації з COVID-19 (коронавірусу) у світі, зокрема в Україні, керуючись рішенням Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 про тимчасове обмеження масових заходів в Україні та запровадження карантину з 12.03.2020 по 24.04.2020, ВМГО ФРІ переходить на проведення заходів у форматі онлайн на час дії рішення Уряду.

Одними з ключових цінностей ФРІ є взаємодопомога та взаємопідтримка. Маємо на увазі безпеку та здоров’я оточуючих, членів організації та мешканців громад, для яких ми проводимо наші заходи. Ми хочемо бути прикладом саморозвитку, водночас не створювати зайвий ризик для фрішників, кандидатів, колег, друзів та суспільства загалом.

На час карантину ФРІ призупиняє реалізацію проєктів та програм в громадах. Про точний час відновлення звичайного формату діяльності організації в осередках, проведення програм та проєктів буде повідомлено згодом.

Натомість обіцяємо докласти максимум зусиль, аби зробити ваше дозвілля насиченим та яскравим: проводити якомога більше вебінарів, лекцій та прямих трансляцій онлайн. Бо Україна не спить і ми готові змінювати її разом!

Закликаємо кожного користуватися офіційними ресурсами, які поширюють перевірену інформацію. Зокрема Служба безпеки України наводить такі джерела інформації:

1. Telegram-ботдля оперативних відповідей на запитання населення.

2. Telegram-канал “Коронавірус_інфо” з оперативною і поточною інформацією про ситуацію із захворюванням вірусом COVID-19 в Україні.

3. Telegram-канал для лікарів.

4. Міністерство охорони здоров’я України.

5. Центр громадського здоров’я України

Будемо вдячні за розуміння.

Бережіть себе, усвідомлюйте ризики та наслідки кожної дії!