Звіт ФРІ Чернівці за 2019 рік

Share

Перший рік роботи відновленого Чернівецького осередку пройшов продуктивно, із запалом в очах! Ми розвивались разом і покращували стан нашого міста теж разом. За цей доволі короткий час ми робили все можливе, щоб наш осередок приносив користь місту і збільшував чисельніть проактивної молоді.

– Трохи про наші проєкти

Протягом року ми організовували заходи на різні тематики, висвітлюючи важливі проблеми та обговорюючи актуальні питання. Загалом наші заходи відвідало понад 500 людей. Ми поширювали неформальну освіту в маси завдяки таким проєктам: “Travel or die”; “Базова ФРІ школа”; “Майстерня розвитку”; “One day at work”; “Успіхологія”; “Анатомія насильства”; лекція про фінансову грамотність. Кожен проєкт давав можливість учасникам дізнаватись корисну інформацію від експертів своєї справи, а також бути частинкою крутого нетворкінгу для молоді нашого міста. Особливо успішні і вагомі проєкти ми плануємо повторювати і робити систематично. До прикладу: “Неформат базар”, “Лайфхаки з експертом”, “неОсвіта”, “Школа Ораторського Мистецтва”, “Будь зміною”. Адже вважаєм, що постійне обговорювання таких тем є нагадуванням про їх важливість.

Не забували ми і про громадянську свідомість. “Ланцюг єдності”, “Я не хочу бути наступним” та “Хто вбив Катю Гандзюк” гуртували нас навколо спільних проблем і примушували ще раз переконатись у силі громади.

Відпочивати ми теж вміємо і полюбляємо! Яскравими прикладами того як варто проводити вільний час з користю є: “Літературник”, “Мафія”, вечори настільних ігор, “Їстівна книга”, “Драбина”, та перегляди фільмів, в тому числі і німого кіно.

Волонтерство поза ФРІ, таке можливо? Чернівецькі ФРІшники на своєму прикладі показують, що так! В нас за плечима є долучення до “Наукових пікніків”, півмарафонів, Дебатної школи, “Global village”, “Youthspeak forum”, “День кар’єри”, а також численні заходи наших друзів: БУРчику та УАЛу.

– Співпраця

Нам пощастило співпрацювати з найкращими підприємствами та організаціями в Чернівцях. Нашими незмінними інформаційними партнерами залишаються “Шпальта”, “UA: суспільне”, “ТВА” та інші. Також приємною є співпраця з друкарнею “Місто”, видавництвом “Наш Формат”, мережами ресторанів швидкого харчування “OZZY” та “Appeti”, “ТіпаБарбершоп”, кав’ярнями “Geefoc” та “Bacara”, квест-кімнатами “SD Group”, “Bob Snail”, рестораном східної кухні “YOKI”, магазином еко-товарів “Loveco” тощо.

– Про нас

На даний момент наш осередок складають 18 активних членів та членкинь, в статусі кандидатів перебувають 6 майбутніх ФРІшників. 15 грудня на місцевому ЗВК в нас відбулось багато змін. Змінилась голова осередку, секретариня, а також голови медіа та HR служб. Але більш вагомою зміною стало створення двох нових служб: освітня і фандрейзингу. В кожній зі служб відбуваються нові зрушення та міні-реформи, за кожну з яких ми радіємо всім осередком, адже вже встигли стати дуже рідними один одному. Кожного дня ми прагнемо удосконалюватись і робити більш якісні проєкти.

Підсумовуючи все, що було у 2019, ми з блиском в очах дивимось у майбутнє і дякуюємо за пройдений шлях.