Вечір контактної імпровізації: ніжність, дотики, довіра, танець

Share

У спортивному клубі танцю “Глорія” восьмого лютого пройшов вечір контактної імпровізації. Молоді франківці довели, що історії можна розповідати не лише словами, а ще й тілом…

Загалом на захід було відведено 2 години. Першу половину часу учасники та учасниці знайомилися, брали участь у тімбілдингах, виконували різні завдання для зближення з партнерами. Програму для проведення події склав ментор з Чернівців Тарас Корнічук.

Впродовж наступної години відбувалася імпровізація. Спочатку дівчата одягали собі на очі пов’язки і чекали, поки до них підійде хлопець. Тоді пара починала танцювати (вести мав партнер).

Під час кожної пісні відбувалася зміна партнерів, завдяки чому можна було відчути темперамент одне одного і дізнатися трохи більше про характер людини. Пізніше хлопці одягали пов’язки і все відбувалося навпаки: дівчата вели партнерів, поки ті були з заплющеними очима.

 Наприкінці відбулася невелика рефлексія, де кожний охочий міг розповісти про свої відчуття, поділитися емоціями та висловити побажання.