Звіт ФРІ Знам’янка за 2019 рік

Share

2019 рік для ФРІ Знам’янка розпочався з реалізації обласного проекту, присвяченого 100-річчя від Дня Соборності України «Листівка Єднання». У рамках проекту всі міста Кіровоградської області зробили фото, як вони відзначали День Соборності у попередні роки і підготували вітання — ми це об’єднали у велику листівку 1х1,5м, яку передали керівництву Кіровоградської облдержадміністрації під час урочистостей з нагоди відзначення пам’ятної дати. Зараз листівка знаходиться в обласному краєзнавчому музеї.

14 лютого 2019 року ми провели конкурс краси Батл салонів краси міста «Перлина Знам’янки». Після проведення «Перлини» у нас з’явилася ідея виготовити велику мушлю, наповнити її цукерками та передати у Кропивницький онкохворим дітям, якими опікується благодійний фонд «Янгол життя». Ми хотіли, щоб діти не відчували себе самотніми, а отримали частинку нашої радості та підтримки.

У березні завершилися ігри нашого інтелектуального клубу “Що?” Де? Коли?”. Загалом цей проект триває у місті 3 рік поспіль і користується чималою популярністю як у мешканців міста, так і мешканців інших населених пунктів області і України. (які, дореічі є авторами питань для “знавців”). Слід зазначити, що уже відбулося більше 20 ігор. Зростає кількість команд, у складі яких школярі, студенти, підприємці, вчителі, держслужбовці, журналісти.

В червні ж у нащому місті з’явилася незвичайна “Віршована алея”, наш подарунок місту до його 150-річчя. А якщо говорити про її реалізацію та розміщення, то подібного проекту не було навіть в Україні.

Протягом червня-серпня ми провели чудовий проект для всіх жителів та гостей міста “Караоке м.Знам’янка”. Усього відбулося 5 відбіркових турів і Великий Фінал. Всі кошти, зібрані під час проекту передавалися на благодійність.

У вересні ж відбувся щорічний фестиваль спорту “Sport Day”.

І традиційно у грудні (14-15) для маленьких мешканців міста відчинила свої двері Приймальня Святого Миколая. Цей проект діє вже 3 рік поспіль. На глядачів чекали: майстер-класи, казкові герої, подарунки і авторська вистава “Мишачий король і викрадені подарунки”.

Також всі бажаючі «підтягнути» свій рівень англійського могли це зробити у нашому «English speaking club».

Загалом 2019 рік пройшов досить продуктивно. І ми впевнені, що 2020 стане не менш результативним.