Сьогодні я обираю емоції

Share

Табір для молодих лідерів, організований за підтримки Beijing Automotive Group Co., Itd., об’єднав представників близько 45 країн з Європи, Азії, Південної Америки, Африки та Нової Зеландії. 

На тему проекту «Молодь та міжнародний обмін» було проведено такі форуми: міжнародний технологічний обмін, культурний та «зелений». 

Команда Міжнародної служби Фундації Регіональних Ініціатив у складі Андрія Сідлецького, Дмитра Носова, Альони Секрет, Анастасії Тертичної та Валерії Черняк представила сектор громадських організацій. Окрім цього, на проекті також були представники урядових організацій, медіа та підприємців. 

«Насамперед це крутий досвід нетворкінгу. 

Протягом семи днів представники ФРІ спілкувалися з учасниками близько 45 країн і дізналися про нові методи роботи в організаціях, а також про досвід роботи медіа, бізнесу та інституцій у різних країнах. 

Особисто я здобув досвід лідера команди на проекті, взаємодії з іншими учасниками великого проекту, де понад 150 учасників. 

Радий тому, що багато наших нових друзів з організацій — учасників цього проекту готові співпрацювати з ФРІ уже найближчим часом» (Андрій Сідлецький).

Програма проекту була більш ніж просто насиченою. І протягом тижня учасники відвідали як відому Велику стіну, так і Заборонене місто, вулицю Цьянмен та були в центрі індустрії інноваційних електромобілів — Beijing Automotive Group Co., Itd.

«Проект вразив масштабами. Об’єднати стільки учасників та турбуватися про кожного з них — це свідчить про організацію найвищого рівня, ніж звичайного міжнародного проекту» (Валерія Черняк).

Учасники проекту також готували доповіді для організації Belt and Road з ідеями та пропозиціями, які вирішують проблемні питання розвитку. Наприклад, від сектору громадських організацій було запропоновано проводити міжнародні університетські обміни партнерських організацій, а також волонтерство, за яким організація запрошує до себе експерта з певних питань для покращення діяльності або ж волонтер приїжджає до нової для себе організації, щоб здобути досвід та поширити його серед членів своєї ГО. 

«Що перевернуло свідомість? Мабуть, масштаби міста й те, який у ньому лад. Рівень організації проєкту, а також пізнання культур інших національностей» (Діма Носов). 

Насичену програму доповнювали завдання, спрямовані «розтопити лід» між представниками різних секторів.

«Найбільше вражень від китайської культури (зокрема, їжі), Великої стіни і людей, з якими спілкувалася на проекті. Отримала дозу мотивації на нові звершення, нові проекти й дещо зрозуміла для себе щодо світовідчуття. Ще дуже вразила неймовірна організованість і титанічна праця координаторів» (Настя Тертична). 

Здавалося б, тижня має бути достатньо, щоб поринути в культуру нової держави та 44 інших. Проте через активну програму вільний час з’являвся лише на кілька годин уночі, щоб хоч трохи поспати. Розуміння того, що перебуваєш у Китаї, з’явилося в кожного лише на день третій — четвертий. 

І це підтверджує думку, що на проекті краще пожертвувати сном, аніж пропущеними емоціями. 

«Під час проекту було багато цікавих пізнавальних моментів — від челенджів “запам’ятай ім’я” та “зрозумій акцент” до написання промови на конференцію, створення та доробки презентацій у короткі терміни та публічних виступів перед великими аудиторіями. Як результат — прокачані навички мови та публічних виступів, а також багато нових друзів з усього світу.

Що з цим усім робити? 

Насолоджуватися. Ні, створювати проекти на такому ж (чи трішки вище) рівні (а рівень був космос), співпрацювати з організаціями, з якими встановили зв’язки та надихатися й мотивуватися спогадами: Китай справді зробив усе, щоб ми відчули лише найкраще!» (Альона Секрет).

Варто зазначити, що наша організація вперше брала участь у Beijing Sister Youth Camp. Завдяки згуртованості на проекті та плідній комунікації більше фрішників зможе відкрити для себе нові горизонти Китаю вже наступного року. Сподіваємося, що цей проект створить основу для нових партнерств, плідної роботи та подальших кооперацій.