Творчий СПіЧ у Запоріжжі

Share

Мерехтливі гірлянди, приглушене світло, чай з печивом, теплі пледики, м’якенькі пуфи… Хтось тільки мріє про такий затишний вечір, а хтось завдяки ФРІ Запоріжжя вже мав можливість зануритися в цю атмосферу. І не наодинці, а в чудовій компанії творчої молоді. Адже у стінах Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся літературний вечір «СПіЧ (Співи, Поезія і Читання)».

Учасники могли проявити всі свої таланти – хтось виконував свої улюблені пісні під гітару, хтось здивував авторськими, читали вірші класиків та власні твори. Окрасою вечора став виступ місцевого кавер-гурту «Северное шоссе» – відомі світові хіти у їх виконанні нікого не лишили байдужими, дехто навіть пританцьовував. Та й як виявилося, українські пісні у хлопців виходять напрочуд гарно.

IMG_5489

Атмосфера бібліотеки не могла нас оминути – був влаштований книжковий СВОП, де кожен мав змогу принести свою книгу і забрати нову, ще непрочитану. І по закінченню вечора проведено розіграш книги – одна з учасниць пішла додому зі збіркою прози Іздрика!

Хочемо висловити подяку нашим партнерам – тим, хто допоміг зробити захід таким затишним.

Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці – за приміщення. Всі відчували себе там, наче вдома, за ці декілька годин бібліотека стала нам літературною домівкою.

Zpspace – за чашки. Завдяки цьому кожен зміг пити чайок і бути на одній хвилі, бо ці яскраві горнятка, наче гірлянда, мерехтіли весь вечір у руках учасників і робили атмосферу СПіЧа теплою і затишною

СуперПеченюшка – за смаколики. Цілих 2 коробки запашного і свіжого печива слугували чудовим доповненням до нашого чаювання.

Запорізький обласний центр молоді – за яскраві крісла-мішки (які ми доречі перевозили у трамваях), саме ці зручні пуфи зробили наш вечір зручним і м’якеньким.

Завдяки спільним зусиллям, цей вечір став незабутнім і потребує його продовження, тож ми вже готуємося до нового СПіЧ 2.0, який обіцяє бути ще цікавішим!

IMG_5260 копия-2