Motivation&CoveringClub

Share

Київський осередок ФРІ на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка створив школу написання мотиваційних листів і резюме Motivation&CoveringClub. Щочетверга, протягом 3-х місяців, Motivation&CoveringClub пропонує своїм слухачам лекції та практичні лайфхаки від учасників міжнародних проектів і грантових програм, корисні поради від найпливовіших HR (human resources) країни, воркшопи з написання мотиваційних листів та резюме, свіжу інформацію про актуальні можливості.

Головна ідея освітнього клубу з написання мотиваційних листів та резюме полягає у тому, щоб навчити молодь правильно себе презентувати у сучасній формі. Інформаційна інтеграція України в міжнародний простір дає нам багато можливостей самореалізації в освітніх та волонтерських проектах, стипендіях, грантах. Ми хочемо допомогти активній молоді у втіленні своїх мрій.

l3gYIzeJ1WI

Перша лекція була орієнтована на вступ у німецькі ВНЗ. Інформацію про особливості написання мотиваційних листів та практичні поради надали Анна Кухарук, експерт компанії BerlinGO та Дарія Бойчук, студентка КНУ імені Тараса Шевченка, яка в цьому році виграла стипендію DAAD на літні мовні курси. Далі, Тамара Марценюк, фахівець з міжнародних освітніх програм  детально розглянула кожен крок подання аплікаційних документів на міжнародні стипендіальні програми до скандинавських університетів. Нещодавно зустріч була присвячена якісному написанню CV та правильному проходженню інтерв`ю для відбору на програму міжнародних стажувань від AIESEC.

FF6DbEXEANA

Клуб діє на основі поєднання лекцій з практичними заняттями, щоб учасники змогли не тільки отримувати певну інформацію, а й імплементувати свої знання у життя та застосовувати на практиці. Практичний воркшоп проводить Віктор Домбовецький.

Нагадуємо, школа написання мотиваційних листів та резюме Motivation&CoveringClub доступна щочетверга о 17:00 в червоному корпусі КНУ ім. Т.Г.Шевченка (кабінет 204).

Motivation&CoveringClub у соцмережах:

https://www.facebook.com/motivationclub.kiev/

https://vk.com/motivationclub.kiev/

M3kWdxjkf20