Базова ФРІ-школа в Острозі

Share

Минув уже тиждень з часу проведення Базової ФРІ школи. Тепер, коли емоції вже не такі сильні, а думки уже знайшли свої місця на поличках спогадів, давайте згадаємо, як це було :)

День 1. 29 жовтня.

Суботній ранок. Втомлені після напруженого робочого тижня, студенти сплять у своїх орендованих квартирах та гуртожитках. Але знайшлось 12 дивних людей, яким того ранку не спалось.. чому? Бо ФРІ ШКОЛА!!
Ігри з командоутворення набагато цікавіші та приємніші, аніж ранкова зарядка! Так почався наш ранок. Підготувала ці забавки голова ФРІ Острог Валя Хмель :)

 

Від веселого до корисного – тренінг Іри Черевко зі вступу до громадської діяльності запам’ятався інтерактивчиком, де учасники разом сформували бачення громадської діяльності та громадського діяча.
Півдня пройшло. Іра перейшла до фандрейзингу та разом з учасниками визначила, де брати гроші на організацію проекту – варіанти із продажем нирок не пройшли :)
На вечір розслабитись теж не вийшло. Голова медійки ФРІ Острог Іра Гоюк розказала учасниками як працювати зі ЗМІ та як писати прес-релізи. Та чи є сенс в теорії без практики? Саме тому потенційні ФРІшники спочатку писали прес-релізи, а потім обговорювали їх плюси та мінуси.✏

 


Кінець 1-ого дня. Завіса.

День 2. 30 жовтня.

Недільний ранок. Піднятись з ліжечка та змусити себе кудись піти ще складніше. Але ФРІшникам усе під силу, тому 2-ий день школи був не менш насиченим, ніж 1-ий!☺
Тільки практики стало ще більше :)
Адже ранок починається не з кави, а з написання проектів. Марія Боєчко розповіла учасникам, як створити свій проект, після вони розділились на групки, прописали та представили власні проекти!
Яким має бути наступний логічний крок? Піар проекту :) Саме тому ФРІшники Острога Назар Мазилюк та Даша Ничкало розповіли учасникам про піар у соцмережах. За традицією теорія—практика – знову розподіл на групки та обговорення піар-кампаній для просування ініціатив :)
Мотивувальний тренінг Наді Мартинюк допоміг учасникам зрозуміти, що всі перешкоди існують лише у їх голові, тому прийшов час позбутись зайвого!
А під кінець традиційні милості-приємності, слова вдячності, фото та фрішні обіймашки :)

Бо хто, якщо не ми? Бо коли, якщо не зараз?)❤