MEDWED прокинувся від зимового сну та вже чекає в гості

Share

23-24 квітня 2016 року на українців чекає неймовірна та сповнена цікавинками медіа-школа MEDWED 2.0.

 

За зимовий період сну MEDWED згадував осінню медіа-школу, сумував за активними учасниками та вирішив, що продовженню бути! Тож Харківський осередок Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації “Фундація Регіональних Ініціатив” проводить другу дводенну школу медіа-спрямованості для активних, зацікавлених та просто людей з жагою до нових знань.

Цього разу організатори ще ретельніше продумують ідеї та концепцію школи, ще прискіпливіше підбирають тематики тренінгів та спікерів, які б залюбки поділилися знаннями та натхненням з учасниками MEDWED 2.0

Це буде вікенд, сповнений тонкощам та цікавинкам зі сфери маркетингу, брендінгу та PR, тонкощам яких навчатимуть найкращі та досвічені спеціалісти з медіа-сфери.

Реєстрація на школу вже відкрита, а організатори нагадують, що найголовнішим критерієм відбору є саме мотивація потенційних учасників медіа-школи, а рівень попередньої підготовки та досвід у сфері медіа не впливають на результати відбору. Адже найголовніше – мати бажання!

І перший СЮРПРИЗ – на другу медіа-школу MEDWED  збільшив кількість учасників – тепер він готується до зустрічі з 40 наймотивованішими та  зацікавленими українцями!

Запрошуємо молодь у віці 16-35 років з усіх міст та містечок України до участі в медіа-школі.

Не зволікай та хутчіш заповнюй анкету!

Участь в медіа-школі безкоштовна.

 

Група події у ВК: https://vk.com/medwed_frixa

Група події у ФБ: https://www.facebook.com/events/1530839340545965/

Посилання на реєстрацію: http://goo.gl/forms/NbRy8B2IeE

 

Контакти:

Координатор проекту:   Валерія Корнус +38 093 00 99 420, 099 559 33 77

Медіа-координатор проекту:   Єлизавета Худа +38 095 632 80 92

Залишити відповідь